Školní rok 2016 – 2017

Rekonstrukce běžecké dráhy, vybavení kabinetů 1.stupně a učeben na 2. poschodí novým nábytkem.
18 tříd a 3 oddělení ŠD. 45 zaměstnanců.

Učitelé:
Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Lenka Nováková – 1.A, Gabriela Maňasová – 1.B, Petra Jandáková – 1.C, Martin Králík – 2.A, Ivana Žmudová – 2.B, Ludmila Králíková (Moličová) – 3.A, Lenka Žuchová – 3.B, Marie Lemfeldová - 4.A, Stanislava Serdelová – 4.B, Ivana Kotková – 4.C, Martina Rybová – 5.A, Ivana Ježková – 6.A, Pavlína Perglová – 6.B, Lucie Cidlinská – 7.A, , Kamila Šubrtová- 8.A, Stanislav Pergl – 8.B, Ivana Hazdrová – 9.A, Petr Kopřiva – 9.B. Bez třídnictví: Blanka Kyselová, Eva Drábová, Lucie Martínková, Miluše Rejmanová, Vlastimil Kotek. Asistent pedagoga – Marie Pakostová (1.B). Andrea Nováková (1.C), Šárka Vastlová (6.A).

Příchod Vlastimila Kotka (za Ludmilu Jeníkovou - MD) a Ivy Kotkové – Šubrtové za Irenu Fleglovou (ukončení pracovního poměru).

1.1.2017 se stal novým ředitelem školy Mgr. Petr Kopřiva.

Učitelé ZUŠ
Lucie Martinková – pověřena vedením ZUŠ, Václav Filip, Tomáš Hybrandt, Roman Douba, Marek Sýkora, Markéta Váchalová – Vojtíšková.

Vychovatelky
Nataša Kovačovičová, Eva Drábová ml., Helena Pejřimovská. Příchod Heleny Pejřimovské.

Školní jídelna
Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Petra Chodurová a Jana Raniaková.

Provozní zaměstnanci:
Josef Prašnický – školník, Jitka Chupková, Eva Kočová, Zdena Pastorková, Iveta Ryšavá. Administrativní pracovnice Lenka Sochová.