Školní rok 2013 – 2014

Rekonstrukce zadních vchodů do školní budovy a výměna oken ve školní kuchyni.
V ZUŠ provedeny rekonstrukce učeben v přízemí, v 1. poschodí a modernizace bytu pro učitele ZUŠ ve 2. poschodí.
17 tříd, 362 žáků, 3 oddělení školní družiny.

Učitelé
Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Jana Šubrtová – výchovná poradkyně, Lemfeldová – 1.A, Stanislava Serdelová – 1.B, Irena Fleglová – 1.C, Martina Rybová – 2.A, Gabriela Maňasová – 3.A, Lenka Nováková – 3.B, Ivana Žmudová – 4.A, Ludmila Moličová – 5.A, Petra Jandáková – 5.B, Ivana Rýdlová – 6.A, Petr Kopřiva – 6.B, Marie Bekrová – 7.A, Ivana Ježková – 7.B, Blanka Kyselová – 8.A, Eva Drábová – 8.B, Stanislav Pergl – 9.A, Pavlína Perglová – 9.B, Ludmila Jeníková, Lenka Jarošová, Lucie Martínková.

Učitelé ZUŠ
Lucie Martinková – pověřena vedením ZUŠ, Václav Filip, Tomáš Hybrandt, Roman Douba, Marek Sýkora, Markéta Váchalová – Vojtíšková.

Vychovatelky
Michaela Kubíčková, Andrea Nováková a Nataša Kovačovičová. Na začátku školního roku odešla Vendula Jeřábková a na její místo přišla Andrea Nováková.

Školní jídelna
Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Monika Pýchová a Monika Fialová. Během roku odešla Monika Fialová a na její místo nastoupila Jana Raniaková.
Provozní zaměstnanci Alena Bábová – administrativní pracovnice, Josef Prašnický – školník, Jitka Chupková, Jana Raniaková, Eva Kočová, Zdena Pastorková, Iveta Ryšavá.