ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

Naši školu v uplynulém týdnu navštívila lektorka Courtney Rivas z Las Vegas.

Letos již podruhé. Poprvé u nás byla v březnu a byli jsme jí tak uchvácení, že jsme ji požádali o opětovnou návštěvu. Courtney pracuje pro agenturu EnglishFocus, která vysílá své lektorky do škol napříč Českou republikou. Již dříve nás navštívil Noah Krause, který byl také skvělý.

U nás se Courtney věnovala žákům 4. – 8. tříd rozděleným do dvou skupin. Každé skupině se tak dostalo 15 hodin kvalitní výuky anglického jazyka. I ti nejmladší to díky citlivému přístupu zvládli bez problémů. Courtney volila zajímavá témata, ke každému žákovi přistupovala dle jeho potřeb a ve třídě vytvořila přátelskou atmosféru. Hodiny byly plné zajímavých aktivit, do kterých se děti s radostí zapojovaly. Za chvilku už jim vůbec nepřišlo divné, že mluví anglicky. Udělaly tak ve svém jazykovém vzdělávání obrovský skok.

V pátek byli všichni smutní, že už kurz končí. Rádi bychom Courtney viděli znovu, ale to už bohužel nebude možné. Její kroky po Novém roce povedou do Číny, kde bude žít a pracovat. Přejeme jí mnoho štěstí a budeme na ni s láskou vzpomínat. Naše spolupráce s agenturou EnglishFocus ale rozhodně nekončí. Naopak, i na další školní rok plánujeme další kurzy.

Za ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí Mgr. Miluše Rejmanová

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232