ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

pl cz 2017 wVe dnech 7. – 9. června 2017 se vybraní žáci naší školy zúčastnili sportovního projektu Sprawność to podstawa sport to też zabawa v Polském Boleslawci. Skupina byla doprovázena Mgr. Pavlínou Perglovou, Mgr. Stanislavem Perglem, Mgr. Lucií Cidlinskou a Mgr. Miluší Rejmanovou.

Pod vedením polských učitelů si děti zahrály obdobu volejbalu s velkými gymnastickými míči nebo nekontaktní ragby. Paní učitelka Perglová na oplátku naučila polské žáky bumbácbal a seznámila je i s kinbalem. Dalším netradičním sportem byla indiaca, ale hrály se i obvyklé hry jako házená, volejbal nebo fotbal.

Žáci obou národností se rychle spřátelili a čile se dorozumívali česky, polsky i anglicky nebo německy. Už teď se těšíme na září, kdy nás polští žáci s jejich učiteli navštíví u nás v Jablonném. Našim žákům děkuji za jejich sportovní výkony a klidný průběh našeho výletu.

Mgr. Miluše Rejmanová

pl cz 2017 2

Fotografie najdete na Facebooku Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232