ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

Jeden z hlavních cílů školního parlamentu je sblížit spolužáky, pedagogy a všechny účastníky školního života prostřednictvím různých akcí a aktivit.

Ve středu 26. října jsme si připomněli 99. výročí vzniku Československa. K oslavám jsme zvolili jednoduchý způsob: všichni se měli obléknout do červené, bílé nebo modré barvy, nejlépe zkombinovat všechny tři. Někteří se toho zhostili opravdu svědomitě, na trička nebo na obličeje si dokonce namalovali českou vlajku nebo zvolili výrazné doplňky v barvách trikolory, jiní našli v šatníku alespoň nějaký kousek, který je v národních barvách. Samozřejmě ne všichni si ráno před skříní vzpomněli, že by se dnes mohli obléknout trochu jinak. Ale den před podzimními prázdninami měli asi jiné myšlenky, proto jim to odpustíme a věříme, že se zapojí příště. 

Mgr. Lucie Cidlinská

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232