ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

     Ve čtvrtek 8. 6. se uskutečnil druhý ročník fotbalového turnaje žáků 2. – 4. tříd ZŠ. Středeční deštivé počasí nám sice způsobilo trochu vrásek, ale ve čtvrtek ráno nás potěšilo sluníčko, které doprovázelo téměř 200 žáků během celého dopoledne na stadionu TATRANU. Před příchodem byly připraveny diplomy a ceny, stačilo jen dopsat vítězná jména fotbalistů.

     V 8:15 hod začal první zápas a poslední se dohrál kolem 11:15 hod. Mezi zápasy si žáci zasoutěžili na 6 stanovištích, kde si vyzkoušeli svou obratnost, rychlost, střelbu na branku…   a kde byli pomocníky a současně rozhodčími žáci 9. A.

     Po skončení turnaje byly vyhodnoceny 3 kategorie : v 1. - vítězná třída v ročníku dle zápasů – výsledků v tabulce, ve 2. kategorii p. učitelky a p. učitel pozorně sledovali hru své třídy a vybrali 3 „nejužitečnější“ žáky za třídu a ve 3. Kategorii p. Holub vybral 3 „ nej… fotbalisty “ z celého turnaje.

     Všichni vítězové obdrželi diplomy a ceny, které sponzoroval p. Hartman a p. Holub. Psát konkrétní jména vítězů nemá cenu, protože vítězi se stali zúčastnění žáci. Hlavním cílem bylo zasportovat si a strávit hezké sportovní dopoledne a to se podařilo. Přispěl k tomu nejen pečlivě připravený a naplánovaný program turnaje p. Holubem, ale i zajištění občerstvení  p. Holubovou a v neposlední řadě i dobrá nálada všech přítomných.    

       V závěru se všichni shodli, že se těší již na další, v pořadí již 3.ročník.                                              

                                                                                                                             Mgr.Lemfeldová Marie

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232