ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

Ve dnech 12. až 16. března proběhl na naší škole konverzační kurz s rodilou mluvčí Courtney. Ta pochází z Las Vegas a  tady v Čechách pracuje pro agenturu English Focus.

Kurzu se ve dvou skupinách zúčastnili žáci 4. – 9. tříd a všichni byli nadšeni. Nejen, že byla Courtney moc milá a sympatická, ale byla i velmi dobře připravená. Hodiny vedla s citem a ohledem na rozdílnou jazykovou úroveň obou skupin. Probrala s žáky slovní zásobu týkající se blížících se Velikonoc, zahráli si společně spoustu her a došlo i na tvorbu vlajky školy.

Během týdne se i nesmělé děti uvolnily a zbavily se ostychu mluvit s někým anglicky. Posunuly tak své hranice a uvědomily si důležitost znalosti jazyků. Spokojenost s tímto intenzivním jazykovým kurzem je tak velká, že jsme si Courtney zamluvili na jeden týden i v dalším školním roce. Už teď je zájem veliký.

Mgr. M. Rejmanová

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232