Letos si připomínáme vznik Československa, ke kterému došlo před sto lety, 28. října 1918.

Naše škola pořádá jazykové kurzy určené zájemcům z řad veřejnosti zaměřené na výuku angličtiny, němčiny a španělštiny. Zahájení kurzů od 8. října 2018, více informací v příloze.

Ve dnech 29.–31. května se třída 8.A se svou třídní učitelkou Cidlinskou a s paní učitelkou Rejmanovou zúčastnila turistického kurzu.

Cílem třídního výletu 8.A se stal Máchův kraj a byl vybrán dle témat učiva literatury 8. ročníku – osobnost a dílo Karla Hynka Máchy.

Od ledna 2018 naše škola nabízí žákům v rámci projektu Operační výzkum, vývoj a vzdělávání seznámení se základy robotiky prostřednictvím stavebnice LEGO Mindstorms EV3. Žáci se zde naučí stavět a programovat jednoduché modely robotů.

Vánoční sbírka - poděkování

V prosinci proběhla sbírka krmiva pro opuštěné psy a kočky, kterým pomáhá liberecká organizace Šance zvířatům. Děkujeme všem, kteří přispěli. Přejeme krásný rok 2018.

Žákovský parlament Ško.pa

Ve čtvrtek 9. 2. 2017 se děti 1. A a 1. C vydaly do městské knihovny na besedu „Jak se vaří kniha“. Po přivítání milou paní knihovnicí začalo povídání o tom, jak se vaří kniha.

V dubnu letošního roku jsme uzavřeli partnerskou smlouvu s LAG PODRALSKO pro dva projekty.

phoca thumb s DSCN1295Již tradičně se v období před Vánocemi koná v naší tělocvičně sportovní akce zvaná "Čertovské švihání". V pondělí 8. prosince ve 13 hodin se sešlo 36 žáků prvního stupně.

Podkategorie

24. 2. 2015 obsadilo družstvo starších chlapců 3. místo v okresním finále v sálové kopané pod vedením pana Mgr. Petra Kopřivy.