Logo Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí

Pěvecká soutěž

12. 4. 2019 Mgr. Martina Rybová
Pěvecká soutěž

V pondělí 1. dubna 2019 se uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže. V kategoriích zazpívalo téměř 50 soutěžících.

Blahopřejeme vítězům, kterými byli: v 1. třídách: 1. Anička Čižinská, 2. Markétka Dvořáková, 3. Bětuška Beránková ve 2. třídách se umístili: 1. Anička Doubková, 2. Jakub Kotek, 3. Bára Kuběnová ve 3. třídách vyhráli: 1. Daniel Bui, 2. Viktorie Hartmanová, 3. Ema Amrichová ve 4. třídách: 1. Adélka Kratěnová, 2. Jan Peške, 3. Jasmína Hegerová v 5. třídách: 1. Anna Kotková, 2. Alžběta Fialová, 3. Eliška Rychtrová

Velké poděkování patří porotě ve složení: p. uč. Ivana Žmudová, Gabriela Maňasová, Petra Jandáková a Monika Jandáková a také za fotodokumentaci paní učitelce Ivě Kotkové Šubrtové.

Všem soutěžícím patří poděkování za jejich předvedené výkony. Na všechny, kdo si rádi zazpívají, se budeme těšit zase příští rok.