ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

V pátek 8.9. se v hudebně naší základní školy konala další akce pro žáky 5.A ve spolupráci s MAJÁKEM a.s., který se zaměřuje a také organizuje preventivní programy.

Protože se v letošním roce třídy spojily a je v kolektivu několik nových žáků, byl tento již v pořadí 3. program – tentokrát adaptační, naplánován na začátek roku, aby se žáci ještě více a rychleji poznali. Opět si díky zajímavému programu s různými hrami a diskusemi připomněli správné chování v kolektivu, uvědomili si některé nejasnosti v komunikaci, objasnili situace, které může každý vnímat jinak a tak jak jim předcházet. Věřím, že mnohé situace a modelové příklady byly žáky kladně přijaty a investice rodičů a strávený čas byly využity efektivně a do budoucna přinesou co nejvíce ovoce.
Mgr.Lemfeldová M. tř. uč.

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232