ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

Stejně jako vloni i letos p. Paedr. Pavel Landa vymyslel, zorganizoval a zaplatil žákům 4. A překvapení k oslavě MDD.

Dárek obdrželi sice až 6. 6., ale to jejich radost nijak nezmenšilo. Ráno v 8 hodin jsme odjeli do Hrádku n Nisou, kde se v jezdeckém klubu FOR-HORSES seznámili s chovem koní, jejich výcvikem, ustájením, viděli ukázky výcviku a koníky za odměnu i nakrmili.
Největší radostí a zážitkem byla však pro každého projížďka na poníkovi jménem Fidorka a jízda na větším koni  jménem Kandy. Po projížďkách koně společně vykoupali a ustájili, opekli si vuřty a poslouchali vypravování o koních.
Na závěr pro děti vymyslela p. majitelka soutěž, kdy na vítěze bude k vysvědčení čekat cena - poukaz na projížďku v jezdeckém klubu.
Celý den si děti krásně užily a odjížděly se spoustou nových zážitků. Za všechny žáky děkuji jak p. Pavlu Landovi, tak i p. Lucii Smoluchové, kteří dětem věnovali svůj volný čas.

Lemfeldová M.                      

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232