ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

V úterý jsme se společně vypravili na hrad Kost.

Sluníčko nás hřálo celý den, tak jsme si mohli naplno užít program, který byl pro nás na Kosti připraven. Naše výprava začala sokolnickým představením, kde jsme se dozvěděli mnoho nového, ptáci nám lítali nad hlavou a nakonec jsme si pohladili krásného výra. Následoval hradní trojboj, kde si každý zastřílel z luku, hodil sekerkou a přetahoval se lanem - ti nejlepší získali odměnu, ostatní dobrotu na další cestu. Dále jsme se přesunuli na divadelní představení, které většinu dětí (včetně nás) uchvátilo, bylo plné akce, křiku, střel i ohně - děti jej naplno prožívaly, křičely a fandily. Náš výlet uzavřela prohlídka hradu, která byla plná hádanek, otestovali jsme šeptací oblouk a snažili se otevřít starou truhlu.
Všem výlet doporučujeme, byl to krásný den, plný poučení i zábavy.

I. Kotková a M. Lemfeldová

 

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232