Školní rok 2012 – 2013

Výstavba tribuny ve sportovním areálu a rekonstrukce objektu olejového hospodářství na skladové prostory školy.

17 tříd, 342 žáků, 3 oddělení školní družiny.

Výuka podle ŠVP ZV – „Cesta k poznání“.

Učitelé

Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Jana Šubrtová – výchovná poradkyně, Irena Fleglová – 1.A, Martina Rybová – 1.B, Gabriela Maňasová – 2.A, Lenka Nováková – 2.B, Ivana Žmudová – 3.A, Ludmila Moličová – 4.A, Petra Jandáková – 4.B, Marie Lemfeldová – 5.A, Stanislava Serdelová – 5.B, Marie Bekrová – 6.A, Ivana Ježková – 6.B, Blanka Kyselová – 7.A, Eva Drábová – 7.B, Stanislav Pergl – 8.A, Pavlína Perglová – 8.B, Ivana Rýdlová – 9.A, Petr Kopřiva – 9.B, Ludmila Jeníková,Miluše Náprstková-Rejmanová, Lucie Martínková.

Vychovatelky

Eva Drábová ml., Vendula Peluňková a Nataša Kovačovičová.

Školní jídelna

Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Monika Pýchová a Monika Fialová.

Provozní zaměstnanci

Alena Bábová – administrativní pracovnice, Josef Prašnický– školník, Jitka Chupková, Jana Raniaková, Eva Kočová, Zdena Pastorková, Iveta Ryšavá.

Pokračování mezinárodního projektu – „Sport spojuje a rozvíjí“.

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300