Školní rok 2009 – 2010

Rekonstrukce kabinetů zeměpisu a matematiky, modernizace šaten a jejich vybavení šatními skříňkami.

17 tříd, 352 žáků, 3 oddělení školní družiny.

Učitelé

Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Jana Šubrtová – výchovná poradkyně, Ludmila Moličová – 1.A, LenkaŽuchová – 1.B, Marie Lemfeldová – 2.A, Stanislava Serdelová – 2.B, Irena Fleglová – 3.A, Martina Rybová – 3.B, Gabriela Maňasová – 4.A, Lenka Nováková – 4.B, Ivana Valášková – 5.A, Jaroslava Chotěnovská – 5.B, Ivana Rýdlová – 6.A, Petr Kopřiva – 6.B, Marie Bekrová – 7.A, Ivana Ježková – 8.A, Eva Drábová – 8.8, Blanka Kyselová – 9.A, Iveta Pospíšilová – 9.B, Stanislav Pergl, Pavlína Perglová.

Vychovatelky

Dana Baťková, Petra Jandáková, Eva Drábová ml. Nataša Kovačovičová odešla na mateřskou dovolenou.

Školní jídelna

Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Jolana Šolínová, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Monika Pýchová.

Provozní zaměstnanci

Alena Bábová – administrativní pracovnice, Milan Roudnický – školník, Jitka Chupková, Hana Braunová, Stanislava Lacheová, Eva Kočová, Zdena Pastorková, Iveta Ryšavá. Odchod Jana Opršala.

Pokračovala spolupráce se školou v Boleslawieci – pokračoval projekt „Sport bez hranic“, příprava dalšího projektu „Putování za bílou paní“.

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300