Školní rok 2008 – 2009

V létě se začalo s budováním víceúčelového hřiště, které bylo financováno z mimořádných dotací v částce 5 mil.Kčurčených pro ŠSK ZŠ. Druhou významnou akcí byla rekonstrukce tělocvičen v částce 2 mil.Kč (opět dotační prostředky). Došlo k položení nových povrchů, odstranění copilitových stěn a zateplení budovy z čelní strany. Dále se podařilo v průběhu prázdnin kompletně rekonstruovat kabinet přírodopisu.

17 tříd, 360 žáků, 3 oddělení školní družiny.

Učitelé

Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Jana Šubrtová – výchovná poradkyně, Marie Lemfeldová – 1.A, StanislavaSerdelová – 1.B, Irena Fleglová – 2.A, Martina Rybová – 2.B, Gabriela Maňasová – 3.A, Lenka Nováková – 3.B, Ivana Valášková – 4.A, Jaroslava Chotěnovská – 4.B, Ludmila Moličová – 5.A, Lenka Žuchová – 5.B, Marie Bekrová – 6.A, Ivana Ježková – 7.A, Eva Drábová – 7.B, Blanka Kyselová – 8.A, Iveta Pospíšilová – 8.B, Pavlína Perglová – 9.A, Stanislav Pergl – 9.B, Petr Kopřiva, Ivana Rýdlová, Ladislav Nemergut.

Vychovatelky

Dana Baťková, Nataša Kovačovičová, Petra Jandáková. Vendula Peluňková odešla na mateřskou dovolenou.

Školní jídelna

Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Jolana Šolínová, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Monika Pýchová. Monika Fialová odešla na mateřskou dovolenou.

Provozní zaměstnanci

Alena Bábová – administrativní pracovnice, Jan Opršal – školník, Jitka Chupková, Hana Braunová, Stanislava Lacheová, Eva Kočová, Milan Roudnický, Zdena Pastorková.

Mezinárodní spolupráce naší školy se školou v Boleslawieci – projekt „Sport bez hranic“.

logo kin-ballNázev projektu: Nová škola
Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1236
Doba trvání: 30 měsíců (zahájeno 1.1.2011)
Projekt: OP VK-IP oblasti podpory 1.4