Školní rok 2007 – 2008

Během prázdnin došlo k modernizaci učebny fyziky a chemie, opravě kabinetu fyziky, byla provedena rekonstrukce cvičné kuchyňky.

18 tříd, 373 žáků, 3 oddělení školní družiny.

Učitelé

Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Jana Šubrtová – výchovná poradkyně, Irena Fleglová – 1.A, Martina Rybová – 1.B, Gabriela Maňasová – 2.A, Lenka Nováková – 2.B, Jaroslava Chotěnovská – 3.A, Stanislava Serdelová – 3.B, Ludmila Moličová – 4.A, Lenka Žuchová – 4.B, Marie Lemfeldová – 5.A, Ivana Valášková – 5.B, Ivana Ježková – 6.A, Eva Drábová – 6.B, Blanka Kyselová – 7.A, Iveta Pospíšilová – 7.B, Pavlína Perglová – 8.A, Stanislav Pergl – 8.B, Ivana Rýdlová – 9.A, Petr Kopřiva – 9.B, Marie Bekrová, Eva Liebezeitová, Ladislav Nemergut, Vladimíra Vastlová.

V průběhu roku odchod Vladimíry Vastlové.

Vychovatelky

Dana Baťková, Nataša Kovačovičová, Vendula Peluňková.

Školní jídelna

Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Jolana Šolínová, Emílie Škubalová, Monika Fialová, Monika Pýchová.

Provozní zaměstnanci

Alena Bábová – administrativní pracovnice, Jan Opršal – školník, Jitka Chupková, Hana Braunová, Stanislava Lacheová, Eva Kočová, Milan Roudnický, Zdena Pastorková.

Stanislava Kopřivová se stala mistryní ČR žactva ve skoku o tyči.

Liberecký kraj ocenil Petra Kopřivu k příležitosti Dne učitelů v kategorii výrazná pedagogická osobnost roku 2007.

Zahájena mezinárodní spolupráce se školou v Boleslawieci (Polsko).

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300