Školní rok 2014 – 2015

Výměna oken v přední části hlavní budovy a objektu dílen a tělocvičen.. Oprava chodníku za školou.
17 tříd, 382 žáků, 3 oddělení školní družiny.

Učitelé
Jana Šubrtová a Marie Bekrová odešly do důchodu, Lenka Jarošová odešla do ZŠ v Mimoni. Přišly – Lucie Cidlinská, Kamila Křováková a z mateřské dovolené se vrátily Lenka Žuchová a Miluše Rejmanová. Petra Jandáková se vrátila na místo vychovatelky ŠD.
Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Ludmila Moličová – 1.A, Lenka Žuchová – 1.B, Marie Lemfeldová – 2.A, Stanislava Serdelová – 2.B, Irena Fleglová – 2.C, Martina Rybová – 3.A, Gabriela Maňasová – 4.A, Lenka Nováková – 4.B, Ivana Žmudová – 5.A, Ludmila Jeníková -6.A, Stanislav Pergl – 6.B, Ivana Hazdrová – 7.A, Petr Kopřiva – 7.B, Pavlína Perglová – 8.A, Ivana Ježková – 8.B, Blanka Kyselová – 9.A, Eva Drábová – 9.B. Bez třídnictví Lucie Martínková, Lucie Cidlinská, Miluše Rejmanová, Kamila Křováková.

Učitelé ZUŠ
Lucie Martinková – pověřena vedením ZUŠ, Václav Filip, Tomáš Hybrandt, Roman Douba, Marek Sýkora, Markéta Váchalová – Vojtíšková.

Vychovatelky
Nataša Kovačovičová, Petra Jandáková, Michaela Kubíčková a Andrea Nováková (obě na poloviční úvazek).

Školní jídelna
Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Monika Pýchová a Jana Raniaková.

Provozní zaměstnanci
Alena Bábová – administrativní pracovnice, Josef Prašnický – školník, Jitka Chupková, Eva Kočová, Zdena Pastorková, Iveta Ryšavá.

Mezinárodní projekt se školou v Boleslawieci – „Sport nás spojuje“.
Projekt „Štědrost spojuje“ , „Světýlka radosti.“

logo kin-ballNázev projektu: Nová škola
Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1236
Doba trvání: 30 měsíců (zahájeno 1.1.2011)
Projekt: OP VK-IP oblasti podpory 1.4