ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

Výsledky

 

Mladší žákyně- okresní kolo atletického čtyřboje ZŠ                      
                                   
8. 10. 2015 Jablonné v Podještědí                              
                                   
                                   
POŘADÍ JMÉNO ŠKOLA míček body 60m body výška body dálka body 600 m body celkem    
  Drábová Stella Jablonné v Podj. 23,12 156 9,89 359 118 294 0 0 2 : 24,6 208 1017    
  Buštová Simona Jablonné v Podj. 28,31 216 9,70 400 118 294 0 0 2 : 1,21 492 1401    
3 Kohoutová Radka Jablonné v Podj. 18,64 106 10,08 321 0 0 340 181 2 : 24,9 205 812    
  Kratochvílová Tereza Jablonné v Podj. 24,42 171 9,93 351 118 294 0 0 2 : 12,77 338 1153    
  Vodenková Simona Jablonné v Podj. 21,15 134 9,90 357 0 0 257 43 2 : 19,1 265 799    
                              4384    
                                   
  Ryšavá Vendulka U Lesa Nový Bor 37,28 323 9,14 531 130 409 0 0 2 : 8,14 396 1659    
  Tymešová Anna U Lesa Nový Bor 25,94 188 9,17 524 122 331 0 0 2 : 9,07 384 1427    
1 Hájková Klára U Lesa Nový Bor 34,52 289 9,55 434 0 0 391 288 2 : 14,13 321 1332    
  Tiefenbachová Andrea U Lesa Nový Bor 31,98 259 9,79 380 114 258 0 0 2 : 19,77 258 1154    
  Hanyková Bára U Lesa Nový Bor 20,02 121 9,74 391 0 0 389 283 2 : 12,43 342 1138    
                              5573    
                                   
  Jakešová Klára Sever Česká Lípa 16,60 84 9,88 361 0 0 345 190 2 : 26,63 189 825    
  Lešková Kristýna Sever Česká Lípa 27,87 211 10,36 267 110 223 0 0 3 : 6,12 0 700    
5 Borešová Aneta Sever Česká Lípa 21,08 133 9,53 438 118 294 0 0 2 : 24,95 205 1070    
  Erlebachová Kristýna Sever Česká Lípa 22,96 154 9,84 370 0 0 325 152 2 : 6,1 423 1099    
  Češková Jana Sever Česká Lípa 16,70 85 10,53 237 0 0 290 91 2 : 30,05 159 571    
                              3694    
                                   
  Znamenáčková Veronika Stráž pod Ralskem 26,06 190 10,20 297 0 0 318 139 2 : 23,06 223 849    
  Bartoňová Aneta Stráž pod Ralskem 34,71 292 9,92 353 0 0 0 0 2 : 21,96 235 879    
4 Věchová Lucie Stráž pod Ralskem 22,40 148 9,30 492 110 223 0 0 2 : 15,41 306 1169    
  Cvachová Andrea Stráž pod Ralskem 27,16 202 9,89 359 110 223 0 0 2 : 13,97 323 1107    
  Jonášová Anna Maria Stráž pod Ralskem 22,79 152 9,72 396 0 0 305 116 2 : 22,26 232 895    
                              4050    
                                   
  Bílková Vendula Cvikov 39,89 354 9,10 541 134 450 0 0 2 : 2,01 480 1826    
  Žuchová Nikola Cvikov 29,82 233 9,39 471 126 370 0 0 2 : 24,83 206 1280    
2 Kolková Nikola Cvikov 16,26 80 9,62 418 0 0 350 200 2 : 26,11 194 892    
  Neckařová Kateřina Cvikov 25,60 184 10,14 309 0 0 294 98 2 : 24,23 212 802    
  Svobodová Eliška Cvikov 29,81 233 9,98 341 0 0 349 198 2 : 23,79 216 989    
                              4986    
                                   
                                   
                                   
  Pořadí družstev mladších žákyň                              
                                   
1. U Lesa Nový Bor 5573                              
2. Cvikov 4986                              
3. Jablonné v Podj. 4384                              
4. Stráž pod Ralskem 4050                              
5. Sever Česká Lípa 3694                              
                                   
Starší žákyně- okrsní kolo atletického čtyřboje ZŠ                      
                                   
8. 10. 2015 Jablonné v Podještědí                                
                                   
                                   
POŘADÍ JMÉNO ŠKOLA koule body míček body 60m body výška body dálka body 800 m     body celkem
  Perglová Pavlína Jablonné v Podještědí 9,24 480 0 0 9,06 551 146 577 0 0 3 : 15,81 233 1842
  Kopecká Natálie Jablonné v Podještědí 6,88 328 0 0 8,68 651 0 0 434 389 3 : 2,05 347 1715
  Kovačová Adéla Jablonné v Podještědí 0 0 39,57 350 9,33 485 142 534 0 0 3 : 1,87 349 1718
  Urbanová Sabina Jablonné v Podještědí 0 0 37,13 321 9,62 418 122 331 0 0 3 : 17,09 223 1293
  Pokorná Michaela Jablonné v Podještědí 7,95 397 0 0 9,16 526 0 0 398 304 3 : 15,13 238 1465
                                  6739
                                   
  Franeta Nicole Lada Česká Lípa 0 0 32,64 267 9,11 539 130 409 0 0 3 : 9,82 280 1495
  Otavová Kriytýna Lada Česká Lípa 7,16 346 0 0 9,27 499 0 0 321 145 3 : 1,18 355 1344
  Valešová Pavlína Lada Česká Lípa 0 0 46,16 432 9,29 494 118 294 0 0 3 : 26,82 157 1377
  Havrdová Denisa Lada Česká Lípa 6,72 318 0 0 10,07 323 0 0 321 145 3 : 26,01 162 947
  Kalbáčová Martina Lada Česká Lípa 0 0 40,13 357 9,66 409 0 0 333 167 3 : 22,98 182 1115
                                  5331
                                   
  Arltová Kateřina U Lesa Nový Bor 7,15 345 0 0 9,41 466 122 331 0 0 2 : 47,26 493 1635
  Horáková Tereza U Lesa Nový Bor 0 0 39,95 355 9,31 490 134 450 0 0 3 : 14,65 242 1536
  Stromecká Jana U Lesa Nový Bor 5,98 271 0 0 9,25 504 118 294 0 0 3 : 13,15 253 1322
  Svobodová Tereza U Lesa Nový Bor 7,84 390 0 0 9,87 363 0 0 339 179 3 : 9,04 286 1218
  Šimůnková Andrea U Lesa Nový Bor 0 0 34,45 288 9,15 529 0 0 344 188 3 : 1,93 348 1354
                                  5847
                                   
  Grygorieva Světlana Sever Česká Lípa 7,51 368 0 0 9,81 376 0 0 379 261 3 : 18,38 214 1220
  Svobodová Sára Sever Česká Lípa 7,84 390 0 0 9,85 368 0 0 354 209 3 : 47 55 1021
  Hlaváčová Jana Sever Česká Lípa 0 0 20,12 122 10,02 333 0 0 342 185 3 : 21,8 190 829
  Naboichenko Dáša Sever Česká Lípa 0 0 21,67 140 9,28 497 118 294 0 0 3 : 10,33 276 1206
  Červeňáková Aneta Sever Česká Lípa 0 0 31,54 254 10,26 286 114 258 0 0 3 : 16,45 228 1025
                                  4471
                                   
  Vodenková Tereza Cvikov 6,83 325 0 0 8,79 622 0 0 371 244 3 : 6,6 307 1497
  Jakobi Natálie Cvikov 6,6 310 0 0 10,02 333 0 0 357 215 3 : 17,49 220 1078
  Formánková Nella Cvikov 0 0 21,07 133 9,2 516 122 331 0 0 3 : 24,25 173 1154
  Vančurová Sára Cvikov 7,15 345 0 0 9 567 142 534 0 0 2 : 57,05 394 1839
  Hojná Jitka Cvikov 0 0 33,04 272 10,45 251 0 0 288 88 3 : 24,14 174 784
                                  5568
                                   
  Bukhbat Zaya Stráž pod Ralskem 0 0 28,36 216 9,6 422 0 0 361 223 3 : 13,69 249 1110
  Bazgerová Michaela Stráž pod Ralskem 6,21 285 0 0 9,4 468 126 370 0 0 3 : 28,93 144 1267
  Peluňková Natálie Stráž pod Ralskem 6,41 298 0 0 8,84 608 0 0 378 259 4 : 16,48 0 1165
  Mašinovičová Anna Stráž pod Ralskem 0 0 30,92 246 10,25 288 118 294 0 0 4 : 16,55 0 828
        0   0   0   0   0   :   0 0
                                  4371
                                   
  Štáfková Kateřina MS 5,74 255 0 0 10,39 262 0 0 0 0   :   0 517
        0   0   0   0   0   :   0 0
        0   0   0   0   0   :   0 0
        0   0   0   0   0   :   0 0
        0   0   0   0   0   :   0 0
                                  517
                                   
                                   
                                   
  Pořadí družstev starších žákyň                              
                                   
1. Jablonné v Podj. 6739                              
2. U Lesa Nový Bor 5847                              
3. Cvikov 5568                              
4. Lada Česká Lípa 5331                              
5. Sever Česká Lípa 4471                              
6. Stráž pod Ralskem 4371                              
                                   
Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo, mladší žáci                        
                                   
8. 10. 2015 Jablonné v Podještědí                                
                                   
                                   
POŘADÍ JMÉNO ŠKOLA míček body 60m body výška body dálka body 800 m     body celkem    
  Vokřál Kevin Jablonné v Podještědí 40,37 228 8,87 334 138 304 0 0 2 : 48,33 314 1180    
  Zoul Lukáš Jablonné v Podještědí 46,44 278 8,37 458 0 0 465 318 2 : 37,55 415 1468    
1 Lojín Michal Jablonné v Podještědí 35 184 9,2 262 0 0 389 189 2 : 57,76 237 872    
  Vrána Matěj Jablonné v Podještědí 25,77 111 9,73 163 118 177 0 0 3 : 20,27 94 545    
  Kondáš Patrik Jablonné v Podještědí 26,67 118 9,89 137 0 0 0 0 3 : 27,17 62 318    
                              4064    
                                   
  Král Nikolas Stráž pod Ralskem 30,29 146 9,29 244 118 177 0 0 3 : 9,43 155 722    
  Linka Leoš Stráž pod Ralskem 25,99 112 10,09 108 0 0 297 63 3 : 10,31 150 433    
4 Stolařík Martin Stráž pod Ralskem 36,79 198 9,44 215 0 0 373 164 3 : 7,85 166 743    
  Komárek Dominik Stráž pod Ralskem 43,11 250 9,11 281 118 177 0 0 3 : 3,08 198 906    
  Plíhal Jan Stráž pod Ralskem 36,02 192 9,36 230 122 200 0 0 2 : 55,47 255 877    
                              3248    
                                   
  Kudrna Tomáš Cvikov 38,24 210 8,38 455 0 0 429 254 3 : 34,97 34 953    
  Horvát Zdeněk Cvikov 36,87 199 9,61 184 118 177 0 0 3 : 24,47 74 633    
5 Kučera Petr Cvikov 48,81 298 9,64 178 0 0 331 105 2 : 58,34 233 814    
        0   0   0   0   :   0 0    
  Ziguška Daniel Cvikov 36,16 193 10,59 49 118 177 0 0 3 : 28,42 57 476    
                              2877    
                                   
  Plůcha David Sever Česká Lípa 32,72 165 8,85 339 0 0 369 158 2 : 55,65 254 916    
  Červa Miroslav Sever Česká Lípa 32,83 166 9,1 283 118 177 0 0 2 : 58,85 229 855    
3 Tuzar Josef Sever Česká Lípa 43,48 254 9,29 244 0 0 367 155 3 : 1,38 210 863    
  Buyanbaatar Batzaya Sever Česká Lípa 26,17 114 9,64 178 0 0 313 82 3 : 10,01 152 526    
  Sýkora Brian Sever Česká Lípa 37,17 201 8,97 311 130 251 0 0 2 : 58,17 234 997    
                              3631    
                                   
  Džavík Dominik U Lesa Nový Bor 46,54 279 9,28 246 0 0 358 142 2 : 58,72 230 897    
  Socha Ondřej U Lesa Nový Bor 46,91 282 9,34 234 122 200 0 0 2 : 59,85 221 938    
2 Ulrich Libor U Lesa Nový Bor 45,23 268 9,07 289 130 251 0 0 2 : 57,1 242 1050    
  Svoboda Michal U Lesa Nový Bor 42,29 244 9,12 279 0 0 394 197 3 : 1,89 206 925    
        0   0   0   0   :   0 0    
                              3810    
                                   
                                   
                                   
  Pořadí škol:                                
1. Jablonné v Podj. 4064                              
2. U Lesa Nový Bor 3810                              
3. Sever Česká Lípa 3631                              
4. Stráž pod Ralskem 3248                              
5. Cvikov 2877                              
                                   
                                   
Starší žáci- okresní kolo atletického čtyřboje ZŠ                        
8. 10. 2015 Jablonné v Podještědí                                
                                   
                                   
POŘADÍ JMÉNO ŠKOLA koule body míček body 60m body výška body dálka body 1000 m     body celkem
  Svoboda Jan Jablonné v Podještědí 8,83 416 0 0 9,02 300 130 251 0 0 4 : 13,21 132 1099
  Demeter Petr Jablonné v Podještědí 9,2 438 0 0 9,01 302 134 277 0 0 3 : 51,64 249 1267
4 Mádlo Jakub Jablonné v Podještědí 0 0 47,65 288 8,8 350 154 419 0 0 3 : 17,07 507 1565
  Jarkovský Patrik Jablonné v Podještědí 8,17 377 0 0 8,51 421 0 0 402 209 4 : 11,91 138 1145
  Jandák Lukáš Jablonné v Podještědí 0 0 45,3 269 8,43 442 0 0 432 259 3 : 17,85 500 1470
                                  5447
                                   
  Šešina Matěj U Lesa Nový Bor 7,97 365 0 0 8,74 364 122 200 0 0 3 : 17,85 500 1430
  Tynus Matouš U Lesa Nový Bor 9,47 454 0 0 8,61 396 0 0 451 292 4 : 26,57 76 1219
3 Kudláček Kryštof U Lesa Nový Bor 9,39 450 0 0 8,45 437 138 304 0 0 3 : 32,56 381 1571
  Major David U Lesa Nový Bor 0 0 55,48 355 8,93 320 0 0 457 303 3 : 33,91 371 1350
  Hořák Radek U Lesa Nový Bor 0 0 54,36 345 8,64 389 0 0 445 282 3 : 27,44 421 1437
                                  5789
                                   
  Bláha Tomáš Sever Česká Lípa 9,08 431 0 0 8,92 323 142 332 0 0 4 : 18,9 106 1192
  Brůžek Jakub Sever Česká Lípa 0 0 51,05 317 9,44 215 130 251 0 0 4 : 18,49 108 890
6 Chaloupka Miroslav Sever Česká Lípa 0 0 53,34 337 8,67 381 0 0 356 139 4 : 16,18 118 975
  Jandík Tibor Sever Česká Lípa 10,89 540 0 0 9,13 277 0 0 350 131 5 : 24,68 0 947
  Skřivan Vítězslav Sever Česká Lípa 0 0 42,76 248 8,42 444 0 0 435 264 5 : 24,93 0 956
                                  4071
                                   
  Bílek Alexandr Cvikov 8,05 370 0 0 9,15 272 0 0 394 197 3 : 37,3 346 1185
  Pollák Gabriel Cvikov 0 0 37,5 204 8,66 384 0 0 370 160 3 : 45,49 289 1037
5 Kotek Aleš Cvikov 7,6 343 0 0 8,33 468 154 419 0 0 3 : 32,26 384 1614
  Kučera Jan Cvikov 6,96 305 0 0 8,32 471 0 0 410 222 3 : 45,73 287 1286
  Draškovič Jan Cvikov 0 0 40,37 228 9,23 256 134 277 0 0 3 : 52,03 247 1007
                                  5122
                                   
  Tichý Gabriel Stráž pod Ralskem 8,85 417 0 0 7,94 578 0 0 467 321 3 : 33,07 378 1694
  Hanes Patrik Stráž pod Ralskem 9,9 480 0 0 8,32 471 134 277 0 0 3 : 35,04 363 1591
1 Křeš Jan Stráž pod Ralskem 0 0 52,02 325 8,85 339 0 0 352 134 3 : 41,38 317 1115
  Müller Jan Stráž pod Ralskem 0 0 50 308 8,84 341 138 304 0 0 3 : 31,55 389 1342
  Čermák Ladislav Stráž pod Ralskem 8,42 392 0 0 8,44 439 0 0 450 291 3 : 45,33 290 1412
                                  6038
                                   
  Mrnka Patrik Lada Česká Lípa 0 0 50,1 309 8,36 460 0 0 421 241 3 : 20,18 481 1491
  Flieger Petr Lada Česká Lípa 0 0 36,61 197 8,17 512 150 389 0 0 3 : 40,86 321 1419
2 Novotný Ondra Lada Česká Lípa 0 0 55,77 358 8,79 353 146 360 0 0 3 : 52,52 244 1314
  Hůla Daniel Lada Česká Lípa 10,57 520 0 0 8,11 529 0 0 432 259 3 : 49,61 262 1571
  Effler Jan Lada Česká Lípa 14,49 759 0 0 8,99 307 0 0 400 206 4 : 45,42 22 1294
                                  5794
                                   
                                   
                                   
  Pořadí družstev starších žáků                              
                                   
1. Stráž pod Ralskem 6038                              
2. Lada Česká Lípa 5794                              
3. U Lesa Nový Bor 5789                              
4. Jablonné v Podještědí 5447                              
5. Cvikov 5122                              
6. Sever Česká Lípa 4071                              
                                   
 

EU peníze školám

logo kin-ballNázev projektu: Nová škola
Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1236
Doba trvání: 30 měsíců (zahájeno 1.1.2011)
Projekt: OP VK-IP oblasti podpory 1.4

EU peníze školám

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232