V neděli 9.4.2017 se taneční skupiny Dráčata a Dračice zúčastnily taneční soutěže MIA Festivativa v Brandýse nad Labem.

Byla to pro nás trochu jiná soutěž, než na kterou jsme se připravovali, ale i přesto se obě skupiny obsadily krásná třetí místa a postoupily do finále, které se bude konat v Praze.

Za Dráčata to byli: Adam Bradler, Eliška Stanovská, Anička Kotková, Natálka Spurná, Natálka Tomková, Míša Štechmüllerová, Domča Klodnerová a Bára Lišková.

Za Dračice: Radka Kohoutová, Natálie Pýchová, Štěpánka Slaboňová, Tereza Szöllösiová, Lenka Zábrodská, Stella Drábová, Anna Holubová, Eliška Janďurová, Sára Ledrhausová, Barbora Kadašová, Eliška Mikudíková, Tereza Zelená, Viktorie Běhounková, Eliška Guttmannová, Anežka Hájková, Zuzana Marková.

Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.