logo-zs-4c.gif
  • 1.jpg
  • manip_dscn1493.jpg
  • manip_dscn1499.jpg
  • manip_dscn1501.jpg
  • manip_dscn1510.jpg
  • manip_dscn1526.jpg
  • manip_dscn1532.jpg
  • manip_dscn1756.jpg
  • manip_dscn1757.jpg
  • P1060337.jpg
  • zDSCN1795.JPG
  • zDSCN1816.JPG

Lemberk 2016 - výsledky

Výsledková listina BĚHU OKOLO LEMBERKA pro rok 2016

 Foto: paní Jindra Krobová - http://jindrucha.rajce.idnes.cz/2016Lemberk

  BĚH OKOLO LEMBERKA  
  32. ročník, 15. 10. 2016    
  výsledková listina    
       
  drobotina 2 chlapci, 50 m    
1. Choděra Tobiáš, 11 Jiskra Nový Bor 11,6
2. Janele Adam, 11 Kamenický Šenov 12,6
3. Čermák Josef, 11 Jablonné v Podj. 12,8
4. Bukvic Štěpán, 12 Jablonné v Podj. 13,3
5. Jílek Jan, 11 Jablonné v Podj. 13,9
6. Prašnický Matyáš, 11 Jablonné v Podj. 14,3
7. Rudolf Tomáš, 11 Jablonné v Podj. 14,6
8. Fojt Petr, 12 Nový Bor 16,8
9. Samek Ondřej, 13 Liberec 19,8
10. Jílek Jáchym, 12 Jablonné v Podj. 21,1
11. Kupec Matyáš, 13 Stráž pod Ralskem 21,4
12. Šimek Václav, 14 Liberec 29,1
13.  Baláž Jakub, 14 Jablonné v Podj. 29,7
14. Amrich Richard, 12 Jablonné v Podj. 35,2
15. Bodlák Vít, 14 Dneboh 35,8
16. Parásek Vojta, 14 Biatlon Manušice 41,9
17.  Paluska Lukáš, 14 Stránka 48,0
       
  drobotina 2 dívky, 50 m    
1. Čižinská Anna, 11 Jablonné v Podj. 12,6
2. Hanáková Ema, 12 Mladá Boleslav 12,9
3. Lusková Klára, 11 Jablonné v Podj. 13,3
4. Průšová Anežka, 11 MŠ Jiráskova Cvikov 13,8
5. Ryklová Vanda, 11 Žibřidice 14,2
6. Kytková Karolínka, 11 Dubnice 14,8
7. Koprnická Magdalena, 12 Lvová 16,2
8. Drábová Viola, 13 Jablonné v Podj. 16,7
9. Šubrtová Daniela, 12 Jablonné v Podj. 22,2
10. Kopitáková Denisa, 13 Jablonec nad Nisou 23,9
11. Koprnická Karolína, 14 Lvová 28,4
12. Hlaváčová Tereza, 13 Polesí 29,6
13. Hanáková Týna, 14 Mladá Boleslav 37,8
       
  drobotina 1 chlapci, 100 m    
1. Kříž Antonín, 09 AC Česká Lípa 18,2
2. Lukavec Tomáš, 09 Jablonné v Podj. 18,6
3. Šlambor Martin, 10 SK ZŠ Jablonné v Podj. 18,8
4. Krob Vojtěch, 09 Jablonné v Podj. 19,3
5. Šimek Antonín, 10 Liberec 19,9
6. Procházka Patrik, 09 Jablonné v Podj. 21,1
7. Doubek Jan, 10 Jablonné v Podj. 22,3
8. Kittnar Martin, 10 Praha 22,6
9. Procházka Ondřej, 10 Jablonné v Podj. 24,5
10. Židek Jan, 09 Jablonné v Podj. 24,7
11. Javůrek Jan, 10 Jablonné v Podj. 25,2
12. Hlaváč Šimon, 10 Polesí 26,5
13. Míč Jan, 10 Spikaly 28,6
       
  drobotina 1 dívky, 100 m    
1. Nováková Viktorie, 09 DDM Smetanka Nový Bor 19,8
2. Pechatá Nikola, 09 LIAZ Jablonec nad Nisou 20,4
3. Golecká Magdalena Rozálie, 09 Nový Bor 20,6
4. Vlčková Julie, 09 Jablonné v Podj. 20,9
5. Kovačovičová Eliška, 09 SK ZŠ Jablonné v Podj. 21,4
6. Podrazilová Claudie, 10 ZŠ Partyzánská Česká Lípa 21,7
7. Balážová Barbora, 09 SK ZŠ Jablonné v Podj. 22,1
8. Lusková Rozálie, 09 Jablonné v Podj. 22,7
9. Košínová Andrea, 09 Varnsdorf 23,2
10. Amrichová Ema, 10 Jablonné v Podj. 23,8
11. Fixová Magdalena, 10 LIAZ Jablonec nad Nisou 24,3
12. Procházková Barbora, 10 Jablonné v Podj. 28,3
       
  přípravka 2 chlapci, 300 m    
1. Novák Vojtěch, 07 AC Česká Lípa 1:10.7
2. Parásek Matěj, 07 KB Kamenický Šenov 1:11.6
3. Samek Jonáš, 07 AC Česká Lípa 1:13.7
4. Košín Marek, 07 Slovan Varnsdorf 1:16.4
5. Žmuda Petr, 07 Jablonné v Podj. 1:16.7
6. Janele Idmar, 07 KB Kamenický Šenov 1:22.4
7. Valenta Johan, 08 SK ZŠ Jablonné v Podj. 1:24.8
8. Kittnar Jan, 07 Praha 1:27.9
9. Šuchal Lukáš, 08 Jablonné v Podj. 1:35.6
10. Procházka Filip, 08 Janov 1:35.9
11. Suske Ondřej, 07 Jablonné v Podj. 1:36.4
12. Šuchal Marek, 08 Jablonné v Podj. 1:39.9
13.  Žucha Tomáš, 07 SK ZŠ Jablonné v Podj. 1:43.2
14. Míč Pavel, 08 Spikaly 1:43.9
15. Procházka David, 07 Jablonné v Podj. 2:03.8
16. Turták David, 07 Jablonné v Podj. 2:32.0
       
  přípravka 2 dívky, 300 m    
1. Fixová Anna, 08 LIAZ Jablonec nad Nisou 1:17.1
2. Nováková Jarmila, 07 DDM Smetanka Nový Bor 1:20.0
3. Milerová Marie, 07 Varnsdorf 1:23.8
4. Šlamborová Lucie, 07 SK ZŠ Jablonné v Podj. 1:25.5
5. Hanha Adéla, 07 Jiskra Nový Bor 1:27.8
6. Šáchová Tereza, 08 KB Kamenický Šenov 1:31.8
7. Fialová Bětka, 08 SK ZŠ Jablonné v Podj. 1:37.5
8. Procházková Anežka, 07 Jablonné v Podj. 1:38.2
9. Lahučká Tereza, 08 Varnsdorf 1:40.1
10. Vlčková Ema, 08 Jablonné v Podj. 1:41.4
11. Rabatinová Nela, 08 SK ZŠ Jablonné v Podj. 1:42.1
12. Čižinská Anežka, 08 SK ZŠ Jablonné v Podj. 1:42.6
13. Jebavá Petra, 08 Jablonné v Podj. 1:43.2
14. Fuchtová Sára, 08 SK ZŠ Jablonné v Podj. 1:43.8
15. Vošoustová Miluše, 08 SK ZŠ Jablonné v Podj. 1:44.9
16. Ledrhausová Natálie, 07 SK ZŠ Jablonné v Podj. 1:56.3
       
  přípravka 1 chlapci, 600 m    
1. Janda Matěj, 06 Varnsdorf 2:29.2
2. Koravský Matěj, 05 LIAZ Jablonec nad Nisou 2:31.7
3. Klaus Martin, 06 Varnsdorf 2:34.9
4. Tomašov Josef, 06 Varnsdorf 2:49.6
5. Novák Tomáš, 06 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2:49.9
6. Vrána Ben, 06 Jablonné v Podj. 2:57.2
7. Podrazil Adam, 06 ZŠ Partyzánská Česká Lípa 3:02.3
8. Janouch Martin, 06 SK Nové Město nad Metují 3:03.6
9. Košťál Vojtěch, 06 AC Česká Lípa 3:06.8
10. Kalivoda Antonín, 06 Varnsdorf 3:07.1
11. Doubek Matouš, 06 Jablonné v Podj. 3:07.9
12. Hanus Kamil, 06 Jablonné v Podj. 3:09.5
13. Kadaš Tomáš, 05 Jablonné v Podj. 3:21.7
14. Krob Petr, 06 SK ZŠ Jablonné v Podj. 3:37.7
15. Lusk Zdeněk, 06 Jablonné v Podj. 3:41.8
       
  přípravka 1 dívky, 600 m    
1. Kareisová Jana, 06 Cykofit Liberec 2:34.7
2. Košková Leona, 06 Frýdlant 2:36.6
3. Petrásková Markéta, 05 Varnsdorf 2:37.6
4. Daňková Denisa, 06 Multisport Time 2:40.5
5. Fixová Anna, 08 LIAZ Jablonec nad Nisou 2:55.7
6. Drábová Beata, 06 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2:58.2
7. Pechatá Jana, 06 LIAZ Jablonec nad Nisou 2:58.4
8. Vašáková Adéla, 05 KB Kamenický Šenov 3:07.8
9. Krobová Tereza, 06 SK ZŠ Jablonné v Podj. 3:07.9
10. Furstová Luisa Marie, 05 Liberec 3:11.5
11. Rejmanová Nikola, 06 Jiskra Nový Bor 3:11.9
12. Putíková Michaela, 05 SK ZŠ Jablonné v Podj. 3:12.9
       
  mladší žáci, 900 m    
1. Kopřiva Jan, 03 Jiskra Nový Bor 3:25.7
2. Stránský Petr, 03 Doksy 3:29.3
3. Zajíček Jakub, 04 Varnsdorf 3:42.9
4. Vencl Šimon, 03 Varnsdorf 3:50.7
5. Parásek Jan, 03 KB Kamenický Šenov 3:59.2
6. Rudolf Matěj, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 3:59.9
7. Mádlo Marek, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:15.8
8. Machálek Daniel, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:25.2
9. Tuleja Martin, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:27.3
10. Szollosi Roman, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:32.8
11. Procházka Karel, 03 Jablonné v Podj. 4:36.1
12. Žďánský Milan, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 5:31.8
13. Smolucha Jakub, 04 Jablonné v Podj. 5:32.7
14. Kotai Drahomír, 04 Jablonné v Podj. 5:35.9
15. Vojtěch Matěj, 04 Jablonné v Podj. 5:55.5
       
  mladší žákyně, 900 m    
1. Kadavá Kateřina, 03 AC Jablonec nad Nisou 3:59.5
2. Patzeeltová Viktorie, 03 Jiskra Nový Bor 3:59.8
3. Farská Markéta, 03 Dolní Řasnice 4:05.7
4. Košťálová Bára, 03 AC Česká Lípa 4:06.9
5. Peškařová Lucie, 04 AC Česká Lípa 4:08.6
6. Pásková Miluše, 03 Varnsdorf 4:12.2
7. Folprechtová Johana, 04 Liberec 4:13.5
8. Szollosiová Tereza, 03 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:19.1
9. Fixová Jana, 03 Maxtri 4:38.6
10. Ledrhausová Sára, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:43.6
11. Čurdová Simona, 04 Varnsdorf 4:43.6
12. Ryplová Kateřina, 03 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:57.5
13. Slaboňová Štěpánka, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 6:07.5
14. Motyčková Kristýna, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 6:21.8
15. Procházková Barbora, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 6:40.9
       
  starší žáci, 2500 m    
1. Zátka Josef, 01 KB Kamenický Šenov 08:58.0
2. Jandák Lukáš, 01 SK ZŠ Jablonné v Podj. 10:45.2
3. Machálek Tomáš, 02 SK ZŠ Jablonné v Podj. 10:49.2
4. Votýpka Michal, 03 Nový Bor 10:50.6
5. Mleziva Láďa, 01 Jablonné v Podj. 11:43.4
6. Kuneš Ondřej, 02 Jiskra Nový Bor 12:13.1
7. Šimon Dominik, 01 Jablonné v Podj. 12:40.6
8. Rejzek Milan, 02 SK ZŠ Jablonné v Podj. 14:32.4
8. Novák Adam, 02 SK ZŠ Jablonné v Podj. 14:32.4
       
  starší žákyně, 2500 m    
1. Folková Denisa, 01 AC Jablonec nad Nisou 10:16.2
2. Horáčková Emma, 01 Slovan Liberec 10:21.5
3. Kareisová Ludmila, 02 Liberec 10:28.7
4. Ryšavá Vendula, 02 AC Česká Lípa 10:34.2
5. Drábová Stella, 02 SK ZŠ Jablonné v Podj. 13:12.9
5. Holubová Anna, 03 SK ZŠ Jablonné v Podj. 13:12.9
       
  dorostenci 2500 m    
1. Synek Antonín, 00 AC Česká Lípa 8:44.4
2. Stoja David, 00 AC Česká Lípa 9:27.3
3. Holinec Jan, 00 Nový Bor 9:32.5
4. Janouch David, OO SK Nové Město nad Metují 9:38.1
       
  dorostenky 2500 m    
1. Košková Barbora, 00 Slovan Liberec 10:59.6
2. Hejdová Andrea, 99 AC Česká Lípa 12:22.1
3. Bártová Tereza, 99 SK ZŠ Jablonné v Podj. 12:53.8
       
  junioři 5000 m    
1. Bekr Radek, 97 CL Sport Team 20:23.8
2. Jordán Daniel, 97 Mimoň 20:35.4
3. Knejzlík Tomáš, 05 Mimoň 21:18.7
       
  juniorky 5000 m    
1. Bisová Štěpánka, 00 AC Česká Lípa 22:13.6
2. Janečková Lucie, 01 BIJA Jablonec nad Nisou 28:50.1
       
  muži 5000 m    
1. Kolařík Tomáš, 78 Cyklorenova Cvikov 18:16.2
2. Stupka Patrik, 96 AC Česká Lípa 18:42.3
3. Daňko Miroslav, 77 Multi Sport 18:46.8
4. Nohýnek Josef, 96 Slovan Liberec 21:56.1
5. Pokorný Adam, 99 Liberec 22:10.9
6. Marek Štěpán, 80 Jiskra Nový Bor 22:23.8
7. Krob Petr, 78 Jablonné v Podj. 23:29.1
8. Kopřiva Petr, 70 Jablonné v Podj. 24:07.4
9. Beneš Pavel, 73 Liberecký chrti 25:16.1
10. Smetana Jan, 82 Liberecký chrti 25:41.3
11. Rumler Ladislav, 62   26:49.6
12. Nevyhoštěný Tomáš, 78   27:12.4
13. Dogaru Vasil, 81 AC Česká Lípa 27:47.3
14. Ulman Josef, 51 AO Doksy 27:47.3
15. Prokůpek Luděk, 55 AO Doksy 29:00.4
16. Rejman Josef, 74 Cvikov 29:11.6
       
  ženy 5000 m    
1. Krafková Ita, 81 TT Cyklorenova Cvikov 22:07.1
2. Janečková Lenka, 76 Jablonec nad Nisou 23:38.7
3. Slaměná Ivana, 84 AC Česká Lípa 24:44.4
4. Krobová Jana, 7681 TJ Krob 25:16.2
5. Fleglová Anna, 94 Jablonné v Podj. 26:34.2
6. Hubáčková Jana, 80 Liberec 27:43.1
7. Amrichová Kateřina, 80 Jablonné v Podj. 29:07.5
8.  Půlkrábová Šárka, 72 KB Kamenický Šenov 29:20.1
9. Choděrová Monika, 76 Jiskra Nový Bor 30:07.1
10. Balková Ludmila, 82   31:58.0
11. Šachová Adéla, 79 KB Kamenický Šenov 32:59.7
12. Zemanová Simona, 79   33:10.3
13. Vašáková Lenka, 72 KB Kamenický Šenov 35:11.3
       
  muži 10000 m    
1. Čivrný Jiří, 80 Semily 35:35.8
2. Olšar Ondřej, 97 Kerberos Nový Jičín 37:05.0
3. Cmunt Petr, 96 TT Cyklorenova Cvikov 37:24.9
4. Zeman David, 92 Cyklofit 38:31.2
5. Nemeth Milan, 78 XBK.CZ 40:00.0
6. Kašše Tomáš, 85 Tenneco 40:41.6
7. Tvrdík Pavel, 86 Forrbiden 41:06.2
8. Švácha Filip, 95 AC Česká Lípa 41:17.5
9. Třešňák Tomáš, 79 Notfast PC 41:40.6
10. Janeček Míra, 98 Tatran Jablonec nad Nisou 41:42.2
11. Tauchman Jan, 87 Liberec 42:09.3
12. Aemeuz Silvio, 79 Johnsdorf 44:39.3
13. Krejný Kamil, 77 Cvikov 44:44.4
14. Hlaváč Michal, 79 Stromolezci 45:27.6
15. Hochmut Jaroslav, 79 AC Česká Lípa 49:21.0
16. Souhrada Pavel, 82 Konverzační výběh na Klíč 49:47.7
17. Paluska Lukáš, 81 Příznivci běhu Stránka 49:49.4
18. Klapka Štěpán, 78 TT Cyklorenova Cvikov 50:23.4
19. Hájek Petr, 88 Jablonné v Podještědí 54:10.9
20. Glumbík Karel, 77 Teplice 57:35.6
       
  ženy 10000 m    
1. Jelínková Milena, 81 SK Lutra Stráž 48:13.8
2. Žmudová Andrea, 95 Jablonné v Podj. 48:22.1
3. Týnková Michaela, 82 Jiskra Nový Bor 50:38.1
4. Janečková Markéta, 90 Liberec 65:32.9
       
  veteráni V 40 10000 m    
1. Koravský Roman, 69 Eleven run team 38:42.9
2. Fix Jiří, 74 SK Maxtri Liberec 40:20.2
3. Walter Zdeněk, 72 Zahrádky 40:47.5
4. Knejzlík Marek, 76 Mimoň 41:31.8
5. Jíra Jaroslav, 71 AC Česká Lípa 41:38.4
6. Janeček Leoš, 72 Jablonec nad Nisou 42:12.4
7. Forman Otto, 67 AC Česká Lípa 44:29.3
8. Věchet Ladislav, 70 Česká Lípa 45:32.0
9. Suchánek Radek, 71 Bohemians Nový Bor 46:12.5
10. Furst David, 70 Liberec 52:04.8
11. Kuběna Petr, 72 Zákupy 52:15.4
12. Barvínek Martin, 70 Liberec 53:18.2
13. Filip Petr, 73 Hejnice 53:24.6
14. Míč Václav, 74 SDH Spikaly 63:09.1
15. Hruška Tomáš, 70 Liberec 63:19.5
       
  veteráni V 50 10000 m    
1. Chramosta Jaroslav, 66 Jaboja Team 38:09.9
2. Sádovský Luboš, 65   41:09.6
3. Bufka Zdeněk, 57 AC Česká Lípa; 41:26.1
4. Kynč Andrej, 63 Liberec 43:56.9
5. Šrachta Vladimír, 60 Cvikov 44:10.6
6. Watzke Petr, 66 Vita Sport Teplice 44:30.1
7. Macháček Aleš, 64 Frýdlant 46:56.6
8. Bojambo Tomáš, 57 Doksy 47:53.8
9. Clemenz Heimo, 59 Johnsdorf 49:26.7
10. Janalík Radek, 60 Liberec 51:24.2
       
  veteráni V 60 10000 m    
1. Mach František, 50 Ski Jablonec nad Nisou 43:10.4
2. Slaměný Oldřich, 52 AC Česká Lípa 47:39.2
3. Navrátil Josef, 49 SK Stračice 51:56.2
4. Mindžák Andrej, 54 Liberec 53:24.9
5. Čižinský Jaromír, 55 Praha 54:26.1
6. Jelínek Ladislav, 52 Česká Lípa 62:26.3
7. Pěnička Karel, 51 Space tým Nový Bor 63:49.6
       
  veteránky V35 10000 m    
1. Paulů Blanka, 54 Maratonstav Úpice 45:02.5
2. Macháčková Tereza, 78 TJ Doksy 45:31.1
3. Vágnerová Veronika, 73 Vitasport.cz 50:11.2
4. Václavíková Hana, 64 KV Klíč 51:38.9
5. Krobová Jindra, 76 Jablonné v Podještědí 56:08.6
6. Šefčíková Markéta, 75 Jablonné v Podještědí 57:46.8
7. Bouchnerová Alena, 74 AC Česká Lípa 60:00.5
       
  veřejný běh 2500 m    
1. Cmunt Ondřej, 03 Haven Extreme 10:44.0
2. Novák Patrik, 75 Stráž pod Ralskem 10:50.6
3. Parásek Jan, 03 Kamenický Šenov 11:16.3
4. Košťálová Barbora, 03 AC Česká Lípa 11:25.1
5. Parásek Matěj, 07 Kamenický Šenov 11:26.5
6. Peškařová Lucie, 04 AC Česká Lípa 11:37.0
7. Hnídek Ondřej, 05 Jablonné v Podj. 11:41.0
8. Janele Idmar, 07 Kamenický Šenov 11:50.6
9. Samek Lukáš, 74 Liberec 11:54.1
10. Rudolf Matěj, 04 Jablonné v Podj. 12:13.8
11. Podrazil Petr, 74 Česká Lípa 12:30.3
12. Podrazil Adam, 06 Česká Lípa 13:09.5
13. Botek Zdeněk, 71 Kamenický Šenov 14:56.5
14. Furstová Lucie, 75 Liberec 14:56.5
15. Janelová Lenka, 76 Kamenický Šenov 15:03.9
16.  Pěničková Hana, 56 Nový Bor 15:04.7
17. Horáček Martin, 67 Liberec 15:45.1
18. Horáčková Ivana, 71 Liberec 15:45.4
19. Golecká Magdalena Rozálie, 09 Nový Bor 15:54.8
20. Štraubová Jitka, 73 Kamenický Šenov 16:09.7
21.  Botková Karolína, 70 Nový Bor 21:31.3
       
       
       
  Celkem 284 startů.    
       
  Zapsal Petr Kopřiva.    
       
  www.behokololemberka.cz     
       

EU peníze školám

logo kin-ballNázev projektu: Nová škola
Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1236
Doba trvání: 30 měsíců (zahájeno 1.1.2011)
Projekt: OP VK-IP oblasti podpory 1.4

EU peníze školám

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232