logo-zs-4c.gif
  • 1.jpg
  • manip_dscn1493.jpg
  • manip_dscn1499.jpg
  • manip_dscn1501.jpg
  • manip_dscn1510.jpg
  • manip_dscn1526.jpg
  • manip_dscn1532.jpg
  • manip_dscn1756.jpg
  • manip_dscn1757.jpg
  • P1060337.jpg
  • zDSCN1795.JPG
  • zDSCN1816.JPG

Podještědská hodinovka - 7. ročník

8. 4. 2016 Jablonné v Podještědí
   
výsledky

 

Běh 12 minut žákyně        
           
1. Košťálová Bára, 03 AC Česká Lípa 2842 m    
2. Peškařová Lucie, 04 AC Česká Lípa 2840 m    
3. Buštová Simona, 03 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2797 m    
4. Fridrichová Monika, 01 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2606 m    
5. Drábová Beata, 06 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2484 m    
6. Kopecká Natálie, 01 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2483 m    
7. Ledrhausová Natálie, 07 Jablonné v Podj. 2439 m    
8. Bažantová Magdaléna, 08 KB Kamenický Šenov 2429 m    
9. Mlčochová Jesika, 07 Rynoltice 2369 m    
10. Vašáková Adéla, 05 KB Kamenický Šenov 2368 m    
11. Drábová Stella, 02 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2364 m    
12. Mlčochová Anika, 05 Rynoltice 2349 m    
13. Perglová Pavlína, 01 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2311 m    
14. Urbanová Sabina, 01 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2296 m    
15. Kohoutová Radka, 03 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2291 m    
16. Holubová Anna, 03 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2250 m    
17. Šlamborová Lucie, 07 Jablonné v Podj. 2226 m    
18. Kilakova Vanesa, 03 Jablonné v Podj. 2161 m    
19. Volková Veronika, 08 Jablonné v Podj. 2146 m    
20. Janďurová Aneta, 04 Jablonné v Podj. 2111 m    
21. Hegičová Melisa, 07 Jablonné v Podj. 2044 m    
22. Vošoustová Miluška, 08 Jablonné v Podj. 1941 m    
23. Lišková Bára, 07 Jablonné v Podj. 1868 m    
24. Bílá Nikola, 06 Jablonné v Podj. 1575 m    
25. Kratochvílová Eliška, 05 Jablonné v Podj. 1559 m    
26. Molnárová Alexandra, 07 Jablonné v Podj. 1518 m    
           
Běh 12 minut ženy        
           
1. Veselá Adéla, 99 AC Česká Lípa 3170 m rekord závodu
2. Bisová Štěpánka, 00 AC Česká Lípa 3160 m    
3. Měkotová Natálie, 00 AC Česká Lípa 2827 m    
4. Slaměná Ivana, 84 AC Česká Lípa 2803 m    
4. Oswaldová Eliška, 99 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2634 m    
6. Slaměná Alena, 00 Žandov 2619 m    
7. Minářová Lenka, 96 Kamenický Šenov 2549 m    
8. Kopřivová Lucie, 86 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2494 m    
9. Kovačová Adéla, 00 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2296 m     
10.  Půlkrábová Šárka, 72 Kamenický Šenov 2121 m    
11. Zajícová Marie, 47 Liberec 2111 m    
12. Pěničková Hana, 56 Nový Bor 2100 m    
           
Běh 12 minut žáci        
           
1. Zátka Josef, 01 SKI Polevsko 3233 m    
2. Votýpka Michal, 03 BS Nový Bor 2902 m    
3. Janele Idmar, 07 KB Kamenický Šenov 2814 m    
4. Machálek Tomáš, 02 Jablonné v Podj. 2797 m    
5. Fridrich Armin Jakub, 05 Jablonné v Podj. 2782 m    
6. Bažant Filip, 04 KB Kamenický Šenov 2767 m    
7. Jandák Lukáš, 01 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2717 m    
8. Hnídek Ondřej, 05 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2544 m    
9. Mádlo Marek, 04 SK ZŠ Jablonné v Podj. 2524 m    
10.  Šimon Dominik, 01 Jablonné v Podj. 2432 m    
11. Obolecký Pavel, 06 Jablonné v Podj. 2389 m    
12. Hnídek Jan, 07 Jablonné v Podj. 2367 m    
13. Kratochvíl Jan, 08 Jablonné v Podj. 2221 m    
14. Houda Lukáš, 08 OK Chrastava 2188 m    
15. Fol Filip, 01 Jablonné v Podj. 2163 m    
16. Suske Ondřej, 07 Jablonné v Podj. 2119 m    
17. Šlambor Martin, 10 Jablonné v Podj. 2043 m    
18. Vávra Daniel, 04 Jablonné v Podj. 2013 m    
19. Krob Petr, 06 Jablonné v Podj. 1913 m    
20. Eichler Patrik, 01 Jablonné v Podj. 1605 m    
           
Běh 12 minut muži        
           
1. Švácha Filip, 95 AC Česká Lípa 3531 m    
2. Smutný Michael, 99 AC Slovan Liberec 3468 m    
3. Stoja David, 00 AC Česká Lípa 3240 m    
4. Bekr Radek, 97 CL Sport team 3238 m    
4. Holnec Jan, 00 Nový Bor 3140 m    
6. Vašák Milan, 98 KB Kamenický Šenov 2679 m    
7. Houda Vítězslav, 73 OK Chrastava 2394 m    
           
Běh 1 hodina ženy        
           
1. Krobová Jindra, 76 Jablonné v Podještědí 12556 m    
2. Fleglová Anna, 94 Jablonné v Podještědí 12113 m    
3. Nová Eva, 82 Liberec 11430 m    
4. Marcinová Tereza, 99 SK ZŠ Jablonné v Podj. 9869 m    
           
Běh 1 hodina muži        
           
1. Fix Jiří, 74 SK Maxtri Liberec 15572 m    
2. Štryncl Pavel, 77 Salomon Liberec 15529 m    
3. Walter Zdeněk, 72 Zahrádky 15123 m    
4. Forman Otto, 67 Brniště 14462 m    
5. Kolář Vladimír, 76 Chrastava 14452 m    
6. Souhrada Pavel, 82 KVK Klíč 14427 m    
7. Šrachta Vladimír, 60 Cvikov 14382 m    
8. Chotěnovský Pavel, 76 Volfartice 14354 m    
9. Krejný Kamil, 77 TT Cyklorenova Cvikov 14304 m    
10. Roudnický Milan, 67 SK ZŠ Jablonné v Podj. 14254 m    
11. Dušánek Jan, 80 Květy 14061 m    
12. Hazdra Miroslav, 65 Cvikov 13658 m    
13. Horník Miroslav, 74 Nový Bor 13618 m    
14. Slaměný Oldřich, 52 AC Česká Lípa 13613 m    
15. Kašparec Petr, 62 Sklárna Ajeto Lindava 13445 m    
16. Hylmar Jiří, 99 SK ZŠ Jablonné v Podj. 13175 m    
17. Horáček Pavel, 64 Česká Lípa 12859 m    
18. Podzimek Martin, 86 Lomnice nad Popelkou 12163 m    
19. Jirků Martin, 01 Jablonné v Podještědí 10961 m    
20. Jelínek Vladislav, 52 Česká Lípa 10075 m    
21. Pěnička Karel, 51 Space Nový Bor 10022 m    
           
Celkem 90 startů.        
           
Zapsal: Kopřiva Petr        
           
více na: http://podjestedskahodinovka.cz/      
           

EU peníze školám

logo kin-ballNázev projektu: Nová škola
Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1236
Doba trvání: 30 měsíců (zahájeno 1.1.2011)
Projekt: OP VK-IP oblasti podpory 1.4

EU peníze školám

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232