ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

V sobotu 13. října se sešli pod Lemberkem přespolní běžci, aby se utkali v dalším pokračování Českolipské běžecké ligy, tedy 28. ročníku Běhu okolo Lemberka, který uspořádal Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí.

Po zamlženém ránu nakonec počasí atletům přálo, na startu se jich tentokrát sešlo 135. Velké poděkování patří sponzorům: OMA.CZ, Truhlárna Kobryn, Květiny Pokorný, pan Brett, kolektiv prodavaček domácích potřeb a železářství Stráž pod Ralskem, pan Pejřimovský a další nejmenovaní. Z výsledků:

 

drobotina 2 chlapci, 50 m

 

 

1.

Dušek Jakub

Horní Hanychov

9,8

2.

Samek Jonáš

AC Česká Lípa

10,5

3.

Tichý Martin

Bohatice

13,6

 

 

 

 

 

drobotina 2 dívky, 50 m

 

 

1.

Půčková Anna

Smetánka Nový Bor

9,9

2.

Půčková Pavla

Smetánka Nový Bor

10,9

3.

Astalošová Anna

Česká Lípa

12,3

 

 

 

 

 

drobotina 1 chlapci, 100 m

 

 

1.

Havlas Jakub

Lindava

16,4

2.

Miler Jiří

DDM Větrník Liberec

17,7

3.

Žiga Maik

Jablonné v Podj.

18,0

 

 

 

 

 

drobotina 1 dívky, 100 m

 

 

1.

Dušková Kateřina

Horní Hanychov

18,2

2.

Tichá Anna

Bohatice

20,7

3.

Langrová Tereza

Cvikováček Cvikov

20,9

 

 

 

 

 

přípravka 2 chlapci, 300 m

 

 

1.

Kopřiva Jan

Jiskra Nový Bor

1:13.0

2.

Vencl Šimon

Slovan Varnsdorf

1:20.5

3.

Bělka Lukáš

ZŠ U Lesa Nový Bor

1:21.1

 

 

 

 

 

přípravka 2 dívky, 300 m

 

 

1.

Pásková Miluše

Slovan Varnsdorf

1:23.7

2.

Dubovecká Anna

Slovan Varnsdorf

1:29.5

3.

Přerovská Eliška

Slovan Varnsdorf

1:31.8

 

 

 

 

 

přípravka 1 chlapci, 600 m

 

 

1.

Doubek David

SK ZŠ Jabloné v Podj.

2:38.8

2.

Ulrich Libor

Nový Bor

2:40.5

3.

Folprecht Ondřej

AC Slovan Liberec

2:41.2

 

 

 

 

 

přípravka 1 dívky, 600 m

 

 

1.

Fridrichová Monika

AC Česká Lípa

2:55.0

2.

Kopecká Natálie

SK ZŠ Jablonné v Podj.

3:02.2

3.

Susová Natálie

Slovan Varnsdorf

3:05.1

 

 

 

 

 

mladší žáci, 900 m

 

 

1.

Janúšek Petr

SK ZŠ Jablonné v Podj.

3:32.9

2.

Janúšek Pavel

SK ZŠ Jablonné v Podj.

3:47.0

3.

Gajdoš Matyáš

AC Rumburk

4:00.6

 

 

 

 

 

mladší žákyně, 900 m

 

 

1.

Krulišová Sára

Slovan Varnsdorf

4:09.0

2.

Kučerová Anna

Smetanka Nový Bor

4:11.1

3.

Oswaldová Eliška

SK ZŠ Jablonné v Podj.

4:13.4

 

 

 

 

 

starší žáci, 1800 m

 

 

1.

Bekr Radek

AC Česká Lípa

6:00.5

2.

Hájek Petr

Slovan Varnsdorf

6:00.9

3.

Vašák Milan

SKI Polevsko

8:05.3

 

 

 

 

 

starší žákyně, 1800 m

 

 

1.

Horčičková Nikola

DDM Smetánka Nový Bor

8:01.2

2.

Mužíková Tereza

DDM Smetánka Nový Bor

8:04.9

3.

Sihelníková Kristýna

SKI Polevsko

8:06.9

 

 

 

 

 

dorostenci 2500 m

 

 

1.

Stupka Patrik

AC Česká Lípa

8:59.9

2.

Cmunt Petr

Jiskra Nový Bor

9:03.6

3.

Janúšek Petr

SK ZŠ Jablonné v Podj.

9:16.4

 

 

 

 

 

dorostenky 2500 m

 

 

1.

Hrochová Tereza

AC Česká Lípa

9:52.3

2.

Černá Daniela

AC Česká Lípa

11:18.9

3.

Michutová Viktorie

Jiskra Nový Bor

11:46.6

 

 

 

 

 

juniorky 5000 m

 

 

1.

Nováková Jana,

AC Česká Lípa

24:03.0

2.

Fridrichová Monika

Tatran Jablonné v Podj.

28:09.6

 

 

 

 

 

muži 5000 m

 

 

1.

Kolařík Tomáš

OK Nový Bor

17:09.8

2.

Lajtkep Petr

Slovan Liberec

18:22.8

3.

Vodička Pavel

Slovan Varnsdorf

18:43.6

 

 

 

 

 

ženy 5000 m

 

 

1.

Moučková Pavla

Jiskra Nový Bor

22:30.1

2.

Slaměná Ivana

AC Česká Lípa

23:05.9

3.

Merhulíková Lenka

AC Česká Lípa

28:44.3

 

 

 

 

 

muži 10000 m

 

 

1.

Schulhof Jan

Pomalí kluci

34:23.7

2.

Hradec Pavel

TJ Turnov

35:41.9

3.

Daňko Miroslav

Chotyně

38:42.5

 

 

 

 

 

ženy 10000 m

 

 

1.

Loubková Kateřina

Cyklorenova Cvikov

46:57,0

2.

Krausová Jaroslava

Glasman Teplice

47:53.5

 

 

 

 

 

veteráni 10000 m

 

 

1.

Jíra Jaroslav

AC Česká Lípa

40:03.0

2.

Bufka Zdeněk

AC Česká Lípa

41:31.4

3.

Šrachta Vladimír

Cvikov

42:19.1

 Mgr. Petr Kopřiva

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232