ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

Výsledková listina 30. ročník běhu "Okolo Lemberka" 18. 10. 2014 Fotogalerie

BĚH OKOLO LEMBERKA
30. ročník, 18. 10. 2014
výsledková listina
drobotina 2 chlapci, 50 m
1. Zajíček Ondřej, 09 Varnsdorf 11,3
2. Jalovecký Jáchym, 09 TJ Doksy 11,6
3. Urban Kryštof, 09 Střela Žebrák 11,9
4. Novák Adam, 09 Dubnice 12,1
5. Balog Michal, 09 Jablonné v Podj. 12,3
6. Gyngo David, 09 Jablonné v Podj. 12,7
7. Šimek Antonín, 10 Liberec 13,8
8. Spurný Matěj, 10 Jablonné v Podj. 14,4
9. Šulaj Dominik, 10 Jablonné v Podj. 14,7
10. Ceban Pavel, 11 Cvikov 15,9
11. Prašnický Matyáš, 11 Jablonné v Podj. 17,2
12. Kotek Jakub, 10 Jablonné v Podj. 20,5
13. Bylina Tadeáš, 13 Jablonné v Podj. 21,7
Staněk Adam, 12 DD Česká Lípa NF
Šlambor Martin, 10 Jablonné v Podj. NF
drobotina 2 dívky, 50 m
1. Adamová Klára, 09 Liberec 12,2
2. Kočová Adéla, 09 AC Česká Lípa 12,8
3. Losmanová Viktorka, 10 Jablonné v Podj. 12,8
4. Čonková Kristýna, 09 DD Jablonné v Podj. 13,2
5. Tothová Jana, 11 Rynoltice 13,4
6. Amrichová Ema, 10 Jablonné v Podj. 13,6
7. Daňková Daniela, 09 Chotyně 13,9
8. Janelová Lenka, 11 SKI Polevsko 14,4
9. Fixová Magdalena, 10 Liberec 15,1
10. Tímová Laura, 09 Cvikov 15,5
11. Rokytská Tereza, 10 Jablonné v Podj. 15,8
12. Rucká Jessica, 10 AC Jablonec n. N. 16,2
13. Daňková Nikol, 12 Chotyně 16,6
14. Hemmerová Irena, 09 Jablonné v Podj. 17,0
15. Průšová Anežka, 11 Cvikov 20,7
16. Čonková Jana, 10 DD Jablonné v Podj. 23,5
Staňková Eva, 10 DD Česká Lípa NF
drobotina 1 chlapci, 100 m
1. Dušek Jakub, 07 Horní Hanychov 16,5
2. Žmuda Petr, 07 Jablonné v Podj. 17,5
3. Janele Idmar, 07 SKI Polevsko 18,2
4. Novotný Dalibor, 08 Liberec 19,6
5. Staněk Jan, 08 AC Česká Lípa 20,0
6. Richter Adam, 08 Varnsdorf 20,7
7. Brzobohatý Tomáš, 08 Dubnice 21,7
8. Bradler Adam, 08 Jablonné v Podj. 23,3
drobotina 1 dívky, 100 m
1. Kimmelová Anna, 07 Liberec 17,3
2. Fixová Anna, 08 Liberec 17,8
3. Šleglová Elen, 08 Malá Bělá 18,1
4. Zlatušková Sofie, 08 AC Turnov 18,8
5. Šlamborová Lucie, 07 Jablonné v Podj. 20,3
6. Klapková Julie, 08 AC Česká Lípa 20,6
7. Poupová René, 07 Jablonné v Podj. 21,1
8. Spurná Natálie, 07 Jablonné v Podj. 21,3
9. Bradáčová Barbora, 08 Liberec 21,8
10. Čonková Jaroslava, 07 DD Jablonné v Podj. 22,3
11. Tomková Natálie, 07 Jablonné v Podj. 22,6
12. Procházková Anežka, 07 Jablonné v Podj. 23,3
13. Kotková Anna, 08 Jablonné v Podj. 23,6
14. Průšová Eliška, 08 Cvikov 24,0
15. Pröllerová Tereza, 08 AC Česká Lípa 24,6
16. Štechmüllerová Michaela, 08 Jablonné v Podj. 24,8
přípravka 2 chlapci, 300 m
1. Havlas Jakub, 05 Ajeto Lindava 1:11.4
2. Fridrich Armin Jakub, 05 Jablonné v Podj. 1:11.7
3. Kadavý Roman, 05 AC Jablonec nad Nisou 1:19.5
4. Tomašov Josef, 06 Varnsdorf 1:21.4
5. Urban Matyáš, 05 Střela Žebrák 1:21.6
6. Novotný Václav, 06 Liberec 1:23.8
7. Udatný Adam, 05 Jablonné v Podj. 1:31.1
8. Kalivoda Antonín, 06 Varnsdorf 1:34.4
9. Jelenčiak Dominik, 06 Varnsdorf 1:35.8
10. Hemmer Jan, 06 Jablonné v Podj. 1:37.4
11. Gyngo Jan, 06 Jablonné v Podj. 1:41.5
12. Toth Martin, 05 Rynoltice 1:44.1
13. Balog Milan, 06 Jablonné v Podj. 1:44.6
14. Staněk Vojtěch, 06 DD Česká Lípa 1:48.2
15. Bily Dominik, 06 Jablonné v Podj. 1:50.0
16. Šolín Jindřich, 05 Jablonné v Podj. 1:50.9
17. Jirsa Jan, 06 DD Česká Lípa 1:51.3
přípravka 2 dívky, 300 m
1. Kareisová Jana, 06 Liberec 1:17.6
2. Krobová Tereza, 06 Jablonné v Podj. 1:21.5
3. Dušková Kateřina, 06 Horní Hanychov 1:23.6
4. Perutková Hana, 05 AC Česká Lípa 1:27.4
5. Košková Leona, 06 Raspenava 1:29.4
6. Bílá Nikola, 06 Jablonné v Podj. 1:30.5
7. Rokytská Karolína, 05 Jablonné v Podj. 1:33.5
8. Tichá Anna, 06 Bohatice 1:34.5
9. Hrabětová Natálie, 05 Varnsdorf 1:36.4
10. Vašáková Adéla, 05 SKI Polevsko 1:40.5
11. Ryšavá Adéla, 05 Jablonné v Podj. 1:43.8
12. Mikudíková Eliška, 05 Jablonné v Podj. NF
přípravka 1 chlapci, 600 m
1. Kopřiva Jan, 03 Jiskra Nový Bor 2:35.1
2. Zajíček Jakub, 04 Varnsdorf 2:44.0
3. Tíma Michal, 04 Cvikov 2:44.2
4. Munzar Jakub, 03 SKI Polevsko 2:44.7
5. Vencl Šimon, 03 Varnsdorf 3:05.0
6. Rudolf Matěj, 04 Jablonné v Podj. 3:09.7
7. Ceban Alexandr, 04 Rynoltice 3:10.3
8. Novotný Jaromír, 03 Liberec 3:13.3
9. Mádlo Marek, 04 Jablonné v Podj. 3:19.7
10. Hangurbadžo Kevin, 04 Jablonné v Podj. 3:42.0
11. Vedral Leoš, 03 Jablonné v Podj. 3:46.4
12. Hipsch Pavel, 03 Jablonné v Podj. 3:47.8
13. Blažek Ondřej, 04 Postřelná 3:48.4
14. Majcher Patrik, 04 SKI Polevsko 3:48.8
15. Richter Lukáš, 04 Varnsdorf 3:54.7
16. Vávra Daniel, 04 Jablonné v Podj. 4:05.2
17. Jirsa Jan, 04 DD Česká Lípa 4:08.7
18. Lamač Sebastián, 03 Jablonné v Podj. 5:51.6
přípravka 1 dívky, 600 m
1. Fixová Jana, 03 Liberec 2:49.1
2. Kadavá Kateřina, 03 AC Jablonec nad Nisou 2:57.1
3. Pásková Miluše, 03 Varnsdorf 2:57.9
4. Ryplová Kateřina, 03 AC Jablonec nad Nisou 3:07.5
5. Pröllerová Veronika, 04 AC Česká Lípa 3:11.5
6. Fišerová Ludmila, 03 Stodůlky 3:12.2
7. Folprechtová Johana, 03 Liberec 3:19.9
8. Brzobohatá Anna, 03 Dubnice 3:21.7
9. Přerovská Eliška, 04 Varnsdorf 3:34.3
10. Adamová Aneta, 04 Liberec 3:34.6
11. Kohoutová Radka, 03 Jablonné v Podj. 3:38.8
12. Patechakisová Leona, 03 Jablonné v Podj. 3:58.4
13. Klempárová Michaela, 04 Jablonné v Podj. 4:10.3
14. Šneidrová Sára, 03 Jablonné v Podj. 4:30.8
mladší žáci, 900 m
1. Fišer František, 01 TJ Stodůlky 3:37.5
2. Zátka Josef, 01 SKI Polevsko 3:38.6
3. Fajt Tomáš, 01 Varnsdorf 3:44.5
4. Rozsypal Jiří, 02 SKI Polevsko 3:56.5
5. Ulrich Libor, 02 Nový Bor 3:57.8
6. Džurban Jiří, 01 Jablonné v Podj. 4:07.6
7. Mádlo Jakub, 02 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:07.9
8. Machálek Tomáš, 02 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:09.8
9. Demeter Petr, 01 Jablonné v Podj. 4:24.3
10. Cmunt Ondřej, 03 Nový Bor 4:25.8
11. Votýpka Michal, 02 Nový Bor 4:30.6
12. Marušák Ondřej, 02 Jablonné v Podj. 4:42.7
13. Jirků Martin, 01 Jablonné v Podj. 4:48.1
14. Šimon Dominik, 01 SK ZŠ Jablonné v Podj. 4:50.6
15. Volek Jaroslav, 02 Jablonné v Podj. 4:54.9
16. Jirsa David, 02 DD Česká Lípa 6:03.3
mladší žákyně, 900 m
1. Folková Denisa, 01 AC Jablonec nad Nisou 3:50.9
2. Kareisová Ludmila, 02 Liberec 3:55.1
3. Fridrichová Monika, 01 AC Česká Lípa 4:13.1
4. Susová Natálie, 02 Varnsdorf 4:29.5
5. Perutková Mirka, 02 AC Česká Lípa 4:41.6
6. Perglová Pavlína, 01 SK ZŠ Jablonné v Podj. 5:08.8
7. Drábová Stella, 02 SK ZŠ Jablonné v Podj. 5:14.1
8. Holinková Tereza, 02 Doksy 5:53.1
9. Vodenková Simona, 02 Jablonné v Podj. 5:59.0
10. Štechmüllerová Karolína, 02 Jablonné v Podj. 7:16.7
starší žáci, 1800 m
1. Hroch Matyáš, 00 AC Česká Lípa 6:56.7
2. Hylmar Jiří, 99 SK ZŠ Jablonné v Podj. 7:03.7
3. Čadek Radim, 00 SK ZŠ Jablonné v Podj. 7:46.8
4. Jirků Vlastimil, 00 Jablonné v Podj. 8:05.9
5. Ceban Alexandr, 04 Cvikov 8:54.6
Jirásek Jiří, 00 DD Česká Lípa NF
starší žákyně, 1800 m
1. Majcherová Nikol, 99 SKI Polevsko 6:54.1
2. Košková Barbora, 00 Raspenava 7:24.4
3. Oswaldová Eliška, 99 SK ZŠ Jablonné v Podj. 7:56.0
4. Košínová Tereza, 00 Varnsdorf 8:09.2
5. Bártová Tereza, 99 SK ZŠ Jablonné v Podj. 8:21.0
6. Marcinová Tereza, 99 SK ZŠ Jablonné v Podj. 8:59.4
7. Mirgová Vlasta, 00 DD Česká Lípa 12:04.8
8. Jirsová Marie, 00 DD Česká Lípa 12:04.8
Sajfrtová Sabina, 99 DD Česká Lípa NF
dorostenci 2500 m
1. Olšar Ondřej, 97 TT Cyklorenova Cvikov 8:25.4
2. Srbecký Filip, 99 Schrödingerův institut Rumburk 9:04.1
3. Bekr Radek, 97 AC Česká Lípa 9:15.6
4. Herman Pavel, 98 Varnsdorf 9:39.3
5. Vašák Milan, 98 SKI Polevsko 10:42.2
6. Chodur Petr, 98 Jablonné v Podj. 12:16.1
7. Hanuš Václav, 98 DD Česká Lípa 12:57.8
Gaži David, 97 DD Česká Lípa NF
Turánský Jiří, 97 DD Česká Lípa NF
dorostenky 2500 m
1. Kučerová Anna, 99 Jiskra Nový Bor 10:32.7
2. Bočková Markéta, 00 Jiskra Nový Bor 10:44.8
3. Majcherová Nikol, 99 SKI Polevsko 10:55.9
4. Bártová Tereza, 99 SK ZŠ Jablonné v Podj. 14:21.8
5. Vizinová Hana, 97 DD Česká Lípa 18:09.5
junioři 5000 m
1. Cmunt Petr, 96 Jiskra Nový Bor 18:16.5
2. Švácha Filip, 95 AC Česká Lípa 19:06.8
3. Munzar Martin, 96 SKI Polevsko 23:45.5
4. Fridrich Armin Jakub, 05 Tatran Jablonné v Podj. 25:06.1
5. Rozsypal jiří, 02 SKI Polevsko 26:27.5
juniorky 5000 m
1. Václavíková Jana, 96 Ajeto Lindava 22:05.7
2. Fridrichová Monika, 01 AC Česká Lípa 26:50.4
3. Pröllerová Veronika, 04 AC Česká Lípa 28:58.8
muži 5000 m
1. Kolařík Tomáš, 78 OK Nový Bor 17:31.3
2. Vodička Pavel, 85 BK Slovan Varnsdorf 19:00.4
3. Kalivoda Jiří, 91 Bil snock team Varnsdorf 20:09.8
4. Walter Zdeněk, 72 Zahrádky 20:23.4
5. Marek Štěpán, 80 Nový Bor 20:33.7
6. Jalovecký Michal, 77 TJ Doksy 21:17.8
7. Kopřiva Petr, 70 SK ZŠ Jablonné v Podj. 22:38.9
8. Zátka Jan, 75 SKI Polevsko 22:49.6
9. Zátka Josef, 01 SKI Polevsko 25:03.7
10. Ulman Josef, 51 TJ Doksy 25:51.4
11. Tichý Martin, 69 TJ Doksy 26:06.2
12. Dogaru Vasil, 80 AC Česká Lípa 26:18.7
13. Hemmer Jan, 59 Valdov 26:59.5
14. Dogaru Vasil, 50 AC Česká Lípa 28:40.5
15. Pröller Miroslav, 70 Česká Lípa 29:20.8
ženy 5000 m
1. Hrochová Tereza, 96 AC Česká Lípa 20:50.1
2. Kárníková Kateřina, 91 Jablonec nad Nisou 22:36.6
3. Macháčková Tereza, 78 TJ Doksy 23:21.5
4. Krobová Jindra, 76 Jablonné v Podj. 25:05.2
5. Choděrová Monika, 76 Jiskra Nový Bor 25:35.8
6. Jínová Vladimíra, 66 Varnsdorf 26:50.8
7. Kopřivová Lucie, 86 SK ZŠ Jablonné v Podj. 26:59.0
8. Fleglová Jaroslava, 84 Jablonné v Podj. 27:35.1
9. Fleglová Anna, 94 Jablonné v Podj. 27:35.1
10. Růžičková Jarmila, 86 Jablonné v Podj. 29:20.8
11. Vildnerová Eva, 88 Jablonné v Podj. 29:50.1
12. Půlkrábová Šárka, 72 SKI Polevsko 29:50.4
13. Hanausová Irena, 70 Jablonné v Podj. 30:57.5
14. Pěničková Hana, 56 Nový Bor 35:44.7
muži 10000 m
1. Čivrný Jiří, 80 Eleven test team 35:26.5
2. Klesnil Ondřej, 87 AC TEPO Kladno 35:50.3
3. Daňko Miroslav, 77 Chotyně 37:19.2
4. Kašše Tomáš, 85 Monroe 39:53.5
5. Chotěnovský Pavel, 76 Volfartice 41:50.1
6. Krejný Kamil, 77 TT Cyklorenova Cvikov 44:01.4
7. Souhrada Pavel, 82 Česká Lípa 46:22.2
8. Klapka Štěpán, 80 Česká Lípa 46:38.5
9. Paluska Lukáš, 81 Oma.cz 46:52.4
10. Štembera Jaroslav, 86 Jablonné v Podj. 46:58.0
11. Sláma Ondřej, 76 Zákupy 47:38.9
12. Erben Lukáš, 82 Jablonné v Podj. 58:33.2
Bureš Lukáš, 82 Děčín NF
ženy 10000 m
1. Loubková Ivana, 81 Cyklorenova Cvikov 45:21.1
2. Loubková Kateřina, 81 Eleven Rubena 45:27.1
3. Matulová Laura, 84 AC Česká Lípa 46:38.3
4. Šťastná Radka, 81 Česká Lípa 52:39.7
veteráni V 40 10000 m
1. Chramosta Jaroslav, 66 Jaboja team 37:59.3
2. Fix Jiří, 74 SK Maxipes Fík 40:23.9
3. Jíra Jaroslav, 71 AC Česká Lípa 40:47.8
4. Valenta Karel, 74 Varnsdorf 41:54.3
5. Sádovský Luboš, 65 Jablonec nad Nisou 42:09.9
6. Macura Libor, 73 Nový Bor 43:07.2
7. Fišer Pavel, 66 TJ Stodůlky Praha 43:29.8
8. Kaplan Viktor, 74 Jablonec nad Nisou 45:37.0
9. Horáček Roman, 66 Liberec 45:47.5
10. Holinka Jan, 70 Doksy 47:49.0
11. Endt Jan, 74 Jablonné v Podj. 58:14.3
veteráni V 50 10000 m
1. Bufka Zdeněk, 57 AC Česká Lípa 42:05.0
2. Šrachta Vladimír, 60 Cvikov 44:17.4
3. Dneboský Josef, 60 Liga 100 Česká Lípa 53:49.0
veteráni V 60 10000 m
1. Slaměný Oldřich, 52 AC Česká Lípa 45:58.8
2. Pěnička Karel, 51 Space tým Nový Bor 62:25.9
veteránky V35 10000 m
1. Václavíková Hana, 64 Žizníkov 53:19.2
2. Slámová Marta, 75 Zákupy 64:57.7
Celkem 244 startů.
Zapsal Petr Kopřiva.
Více na www.behokololemberka.cz

F

Fotogalerie:

 

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232