ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

V dubnu letošního roku jsme uzavřeli partnerskou smlouvu s LAG PODRALSKO pro dva projekty.

Sportovní klub školy oddíl gymnastiky v rámci tohoto projektu získal dotaci na zakoupení gymnastického koberce a ZUŠ z těchto prostředků doplnila nástroje do ZUŠ, především pro souborovou hru: fagot, elektrické piano, zobcové flétny:sopraninová, sopránová, altová a tenorová, cajon, bonga, dvě sady Orffových nástrojů.

Předmět partnerské smlouvy

Předmětem partnerské smlouvy je zajištění realizačních záležitostí v rámci společného projektu „Žadatelé bez občanky? Leader bez hranic““ (dále jen Projekt) v intencích požadavků dotačního titulu „Programu rozvoje venkova“ osa IV - LEADER.

LAG Podralsko je nositelem projektu v přípravné i realizační fázi, zajistí realizaci projektu, výběr a nákup vybavení dle projektu žadatele ZUŠ Jablonné v Podještědí a SKZŠ Jablonné v Podještědí předloženého ve Výzvě.

Za oddíl gymnastiky SKZŠ Jablonné se o plnění podmínek vyplývajících z této smlouvy staral vedoucí oddílu pan Jaroslav Čaban a za ZUŠ pan učitel Václav Filip. Oběma patří poděkování za úspěšné dotažení projektu do zdárného konce. Díky tomu mohou malá děvčata při trénincích gymnastiky využívat nový koberec a děti v ZUŠ výše uvedené hudební nástroje. Dotace byla stanovena na oba projekty do výše 175 000,- Kč. přičemž podíl školy je 25 000,- Kč.

                                                                                                          Mgr. Jindřich Dráb

leader-lag-podralsko

 

EU peníze školám

logo kin-ballNázev projektu: Nová škola
Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1236
Doba trvání: 30 měsíců (zahájeno 1.1.2011)
Projekt: OP VK-IP oblasti podpory 1.4

EU peníze školám

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232