ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

lvvz 2014A jedeme na lyže

Ve 12:30 hod jsme měli sraz u MŠ. Deník a fotogalerie...

Kdo se dostavil ke škole, odevzdal paní učitelce Perglové zdravotní kartičku a bezinfekčnost. Když se všichni dostavili byl odjezd ve 13:00 h. Autobusem se jelo asi dvě hodiny. Když jsme dorazili na místo, přijelo pro naše věci auto s vozíkem. Všechny věci se naložily a my šli pěšky na boudu. Paní učitelka Perglová nám dala klíče od pokojů a šli jsme se ubytovat. Zhruba za dvě hodiny byla večeře. Po večeři jsme hráli různé hry. Jakmile jsme dohráli hry, šli jsme do svých pokojů a připravili se ke spánku.  Ve 22:00 h byla večerka, ale moc dětí nespalo… Když se ráno všichni probudili šlo se na snídani. Po snídani jsme se sešli před chalupou a šli jsme lyžovat. Lyžovali jsme zhruba dvě a půl hodiny, pak jsme šli na chalupu. Když všichni dorazili, šlo se na oběd.

Autor: Dračice

(Dračice: V. Vavroušková, I. Novotná, N. Dozorcová a T. Kubíčková)

20. 1. – jsme měli k obědu čočkovou polévku a výborné špagety (špagáče).      Po obědě jsme měli velký polední klid a po tom následovaly od půl čtvrté hry v jídelně. Krátce po konci her následovala večeře, měli jsme knedlo vepřo zelo. Dále jsme šli na pokoje, kde jsme si mohli dělat, co jsme chtěli, až do 22:00 kdy jsme šli spát.

21. 1. – jsme začali snídaní, ke které byl švédský stůl. Dále jsme pochodovali na vyhlídku jménem Žalý, chvilku jsme tam pobyli a šli na oběd. K obědu jsme měli květákovou polévku a sekanou s bramborovou kaší.

Autor: Nevíme

(Nevíme: T. Kopecká, A. Šimková, P. Perglová, N. Štefanová)

 

 

Fotogalerie - příjezd:

--------------------------------------------

Fotogalerie 1. den:

--------------------------------------------

Fotogalerie 2. den:

 

--------------------------------------------

Fotogalerie 3. den:

--------------------------------------------

Fotogalerie 4. den:

--------------------------------------------

Fotogalerie 5. den:

--------------------------------------------

Fotogalerie Návrat:

 

EU peníze školám

logo kin-ballNázev projektu: Nová škola
Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1236
Doba trvání: 30 měsíců (zahájeno 1.1.2011)
Projekt: OP VK-IP oblasti podpory 1.4

EU peníze školám

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232